Jump to content
altul

21.12.2012

Recommended Posts

2 ... ce si tu esti prieten de'al lu parvenitu ala ?(scuze de limbaj)

Da? :)Apropo, nu e?ti "prietene" cu mine.

Dac? e?ti atât de ratat s? crezi c? satanismul e o mod?, nu meri?i s? exi?ti.

u sti sa citesti sau te uiti la poze ? am spus ca vrei sa ai parte de atentie aia nu e moda ci un moft adica mamica ta nu stia ca o sa aiba un copil cretin asa ca nu ti'a dat atentie prea multa si din aceasta cauza u vrei sa fii diferit ! aka am un prieten student la psihologie si de la el stiu,asa ca dai o bere lu satan din partea mea (de preferat calda) si toate cele bune

lokipaki dak erai din buc dadeam o pizza si un pahar de gin tonic

Edited by skyll4all
de loki am uitat :d
Link to comment
Share on other sites

repet:

chiar nu va dati seama cat sunteti de penibili in discutia asta? De ce credeti ca am mutat-o la penale, chiar nu v-ati dat seama ca e datorita faptului ca v-ati gasit cea mai penibila tema pentru care va certati?

satan sau nu satan. Ateu sau nu ateu... da mai da-o in grijile noastre de religii si opinii si dealea si de alelalte. Rugati-va sa nu intre si un emo pe aici sa faceti sfanta treime a topicului.

Eu imi bag POWLA ca daca mai aud una daca nu dau ban aici asa la misto fara sa ma uit.

WARNING: 300 coniac aici, azi nu glumesc !

...

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

Nuuuu eu voriam o bila bej te rog razgandeste ... ce si tu esti ruda cu Steven Seagal ?

bine loki ii las pe astia 2 gay sa petreaca :)))

A and P.s dak bei singur te imbeti repede ... da si la restu amaratilor de pe aici :(

Edited by skyll4all
Link to comment
Share on other sites

am vazut ca cineva a zis ceva de popi sau patriarhi masoni..

Sa sti ca e cam ciudat.. avand in vedere simbolistica masonica foarte deplasata de crestinism, si foarte apropriate de alte culte...(piramida cu varful despicat, semn satanic)

Link to comment
Share on other sites

Mai, SATANA sunt EU! Belzebut si Lucifer, ZEUL manelelor si psihedelicului black metalic si ala negru de raspira greu, ala care va instiga la violenta!... Ca daca voiam sa taceti din gura inchideam simplu topicu... asa e mai distractiv sa vad cine totusi spune ultimul cuvant ultimului cuvant spus inainte... :)

(pacat de delete no offense again)

PS. Nu-mi reprosati ca ma aude Cel de Sus sau Cel de Jos. Vecinii dorm

PS2. ...peste 500. Nu-mi reprosati...

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

am vazut ca cineva a zis ceva de popi sau patriarhi masoni..

Sa sti ca e cam ciudat.. avand in vedere simbolistica masonica foarte deplasata de crestinism, si foarte apropriate de alte culte...(piramida cu varful despicat, semn satanic)

Daniel e mason. Cite?te conspira?ia. Cum crezi c? un jeg pe care nu-l ?tia nimeni a ajuns patriarh, ales de conduc?torii acestei ??ri (tot masoni)?!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...