Jump to content
SirGod

Zmeii de pe forum

Recommended Posts

Scapati de zmeii de pe aici care nu stiu decat sa strice forumu,nu trebuie sa dau nume,se simt ei singuri.Nu stiu daca 50% din topicele mai discutate se lasa fara "bag pula-n mata","ratat","lamer","muist" si toata gama.Va intrebati cu ce ajuta acesti zmei forumul?Uite cu ce:

- i-au stricat reputatia pe care o avea odata

- il fac sa para un forum de copilasi

- cele mai vizualizate/discutate topice devin cele cu injuraturi

- utilizatorii incepatori sunt luati la misto

- etc

Nu zic sa ii excludeti,doar calmatii putin,si cred ca va fi mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Chiar ma intrebam de ce luasera ban cativa dintre unii membri destul de activi.

Din cate am vazut benny_loppa merita un loc pe acest forum, dar nu vreau sa ma bag in deciziile administratorilor/moderatorilor.

spiritul mortalistilor , they never die.

le spui o gluma , ei iti spun o gluma legata de maica-ta.

oricine raspunde cand este provocat , decat daca are un temperament " di fer "

@ SirGod : o mare parte sunt useri de-ai tai , controleaza-i. insecurity-ro.org

black_death: salut

black_death: ce faci

Mihai - 007m: m-am uitat la oceans

black_death: vazut toate 3

Mihai - 007m: fut la tine

Link to comment
Share on other sites

spiritul mortalistilor , they never die.

le spui o gluma , ei iti spun o gluma legata de maica-ta.

oricine raspunde cand este provocat , decat daca are un temperament " di fer "

@ SirGod : o mare parte sunt useri de-ai tai , controleaza-i. insecurity-ro.org

noroc ca sunt eu pe aici care nu am habar cine si de unde vine: asa ca daca scap vreun ban nu raspund cu "ah, ma scuzi, nu stiam ca esti de acolo"...

Link to comment
Share on other sites

stimati prieteni, daca nu va convine ca a luat benny + etc ban PLECATI IN NATIA RASEI VOASTRE DE PE FORUM! . fitty, benny ban , se duce rst de rapa ? ia sa vedem s-ar duce daca ti-as da si tie permanent ?

ba copii prosti , voi ati facut sa se duca forumu de rapa .. va place caterinka mai rau cum imi place mie macheala.. si acum mai si sariti ca niste curve d-alea cu pretentii . plecati in pula mea daca nu va convine si gata, nu stati voi sa dati cu degetu pe tabla ca nu tine asa.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kabron

benny_loppa: frate postezi ceva din partea mea pe rst

benny_loppa: ?

*******: ce anume ?

benny_loppa: un mesaj

And here we go :

cata ipocrizie, pana ieri era mort forumul,abia daca intra cineva pe el si acum veniti cu pretentii, cand era vorba de a se lua de cineva voi erati primii, rst a devenit romanian slut's team, dati-mi delete la cont, succes in continuare

Link to comment
Share on other sites

terminati butilor , nu a contestat nimeni decizia lui mish , benny e greu de cap.

Daca nu stiti sa interpretati un mesaj a cui problema e ?

A zis careva ca benny nu merita ban ? S-a mentionat doar ca isi merita un loc pe forum , da , si-l merita , dar peste cateva zile cand ii expira banul .

S-a rasculat un user activ ca nu ii convine de o droaie de useri care se considera zmei pe forum .

O dam pe cearta sau ce pula mea ?

Va dau la toti o mustata peste bot si revine totul la normal

@ daemien : sunt mai pervers cu mustata :D imi pare rau daca te-am jignit cu ceva dar e stilul meu rahitic

Link to comment
Share on other sites

hai o faza:

de la o vreme functioneaza pe forum faza cu reputatia (pe care voi leprelor nu ati avut nici una grija sa imi dati pozitiv la vreun amarat de post. Lu Tromfil i-ati dat! Multumesc!).

Cat e sa dai o reputatie cu minus pe prima injuratura intalnita??? Ca va asigur eu, se va vedea in imaginea userului si e normal sa fie luat la ochi mai usor.

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

hai o faza:

de la o vreme functioneaza pe forum faza cu reputatia (pe care voi leprelor nu ati avut nici una grija sa imi dati pozitiv la vreun amarat de post. Lu Tromfil i-ati dat! Multumesc!).

Cat e sa dai o reputatie cu minus pe prima injuratura intalnita??? Ca va asigur eu, se va vedea in imaginea userului si e normal sa fie luat la ochi mai usor.

reputation failz.

Zmeii%20de%20pe%20forum%20-%20Page%203_1247140595008.png

+ numai zic ca la unii nu e Rep Power activat , ca la mine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...