Jump to content
Ciry

blogarii

Recommended Posts

Ramai tampit frate , toti au blog ,astia se inmultesc mai repede ca lacustele , toti comenteaza , exact ca la otv se improasca cu noroi care pe cine prinde.

Care cum prinde ba comenteaza de spam ( saracul da oare cand baga cuvinte cheie la articole aia cum se cheama ? seo ? ) cauti informatii despre google adsense si dai de blog`ul lui cutarica care isi posteaza castigul....poveste lunga hmm baietii cu exploiturile pentru wp mai cu talent oleaca :P

Link to comment
Share on other sites

nici eu nu inteleg faza asta cu blogu ...

tot c8ilu de 12 13 ani ( si aia mai mari ) au blog ca sunt si ei tari. Apoi cand scrie un subiect sau ceva care apare la TV repede da mass hai da si mie un comment

si se aspteata la sute de comnturi .

Inteleg astia mai mari Gen Mircea Badea , Zoso sa zicem , Nemesiss conduc o unitate ceva ..ai multi fani atunci da iti faci blog ca nah ...sa stie tot fanu ce faci tu si ce idei ai .

Link to comment
Share on other sites

citesc cu placere un blog care merita ,urasc blog-urile ca zoso unde e exact ca in politica ,ceva de genul apare unu la tv si comenteaza pe unu si altul ca ba ala a furat ba ala a facut nush ce si cand incolo dupa ce termina se intalnesc la petreceri si is foarte buni prieteni...

Link to comment
Share on other sites

Inteleg astia mai mari Gen Mircea Badea , Zoso sa zicem , Nemesiss conduc o unitate ceva ..ai multi fani atunci da iti faci blog ca nah ...sa stie tot fanu ce faci tu si ce idei ai .

Mircea Badea e anti-bloguri si bloggerii sunt anti-badea, daca are si el, nu stiu, da o fi la plesneala sa arate ca poate.

Doar Zoso da, s-a aruncat in asta, poti adauga visurat, arhi, piticu, fulgerica, bobby, persoane care se dedica intr-adevar strict blogerelii.

Nemesis nu cred ca se supara ca zic ca nu a parut niciodata genul de om sa se considere sau sa vrea sa fie considerat blogger. Ai fi tu fan, asta e.

E o moda in bloguri: unii o fac sub forma de presa gratuita (m-au mirat cei care inca o fac desi au lucrat/lucreaza in presa), altii pentru ca e mult mai simplu de folosit constructia fizica a unui blog in loc sa isi creeze un site personal dupa gustul lor. Constructia de blog este atat de maleabila incat pot publica oricand orice sub forma unui blog. Exemplu: TITLU vand laptop. TEXT: laptopu meu e asa si invers... si comments: tare laptop, .... B

Mai sunt si altii care deschid bloguri la fel cum Roxy Manelista face melodii. Normal ca de la ei s-a starnit topicul asta si sugerez: la fel ca in "muzica" ei, nu se merita atentia.

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...