Jump to content
Zatarra

Challenge : probate.clarkcountyohio.gov

Recommended Posts

Benny tu sti de la ce vine RST?.. incearca sa nu mai "spargi" toate site`urile cu scopul de a le strica sau a fura cine stie ce din ele, totodata incearca sa contactezi pe cei de la site spunandu-le cum sta treaba. Cat despre masurile legale stai tu linistit ca mie nu imi fac nimic. Si challengeul e sa descoperi vulerabilitatea(tile), dar tu cum esti atotstiutor.. ma intreb cum de ti`ai sacrificat din timp sa citesti acest thread :|

Link to comment
Share on other sites

Benny tu sti de la ce vine RST?.. incearca sa nu mai "spargi" toate site`urile cu scopul de a le strica sau a fura cine stie ce din ele, totodata incearca sa contactezi pe cei de la site spunandu-le cum sta treaba. Cat despre masurile legale stai tu linistit ca mie nu imi fac nimic. Si challengeul e sa descoperi vulerabilitatea(tile), dar tu cum esti atotstiutor.. ma intreb cum de ti`ai sacrificat din timp sa citesti acest thread :|

deci sa iti mai explic odata acunetix cand scaneaza lasa urme, si de cele mai multe ori ce iti gaseste acunetix sunt prostii si tu ca om normal nu ai cum sa exploatezi .

ps: de ce crezi ca nu ar putea sa te de-a in judecata sau ceva

ps1: daca gaseai tu ceva manual ok te felicitam da asa ai dat dovada de script kiddie

ps2:DACA TU AI SA GASESTI VRUN DEFACE DAT DE MINE EU IMI CER SCUZE IN FATA TA(dat de mine nu de prietenii mei)

Link to comment
Share on other sites

@tromfil - Nu cred ca ii vre-un motiv pentru care sa primesc ban.

@benny - Rule number 11

"11.Acest forum este creeat pentru a ne documenta si a invata sa ne protejam de eventualele atacuri,nicidecum pentru a ataca alte comunitati sau companii.Cine se va abate de la aceasta regula va primi ban fara discutii sau avertisment."

- si nu stiu ce deface faci tu sau cine face dar eu asa am inteles din postul tau. Puteai sa spui "unul de pe site" sau "altcineva" dar ai folosit unul din noi, deci te incluzi in acea categorie.. oricum.. poate am inteles eu gresit.. ata ete :)

Edit pentru postul de mai jos :

Totul va fi ok tromfil.. sincer nu am timp sa imi pun mintea cu el

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...