Jump to content
sharkyz

As vrea si eu vizitatori pe site

Recommended Posts

acelasi post l-am creat si eu , cms php fusion

este mai greu la php fusion sa faci seo totusi incearca phpfusion-mods.netnews.php sunt aici niste infuzii/modificari care te ajuta la seo

ca sa iti iei alt domeniu .... mai bine lasi asa , hi2.ro este foarte bine indexat in google iar tu ca ai subdomeniu til indexeaza mai rpd ... fati cont la unelte webmasters la google puneti situ acolo verifical puneti sitemapu ... si asteapta sa fie indexat , eu am pus situ acum vro 2-3 luni si abea 10 linkuri mia indexat google.

SI DACA NU PUI LA LOC COPYRIGHTUL OFICIAL PHP FUSION JUR CA NU TE MAI AJUT.

Macar respecta munca altuia.

Link to comment
Share on other sites

haha :) bun raspuns nytro , aici intervine problema domeniului .

cand ai un subdomeniu de ex rsh.hi2.ro iti dai seama automat ca ai un site low buget....

pe cand ai un domeniu .info , .net , .org etc... na mai intra unu , altul....

nu stiu sa explic bine, poate ai inteles

in plus cu domeniu e mai usor de retinut rshcenter.com

etc...

Link to comment
Share on other sites

Multumesc all am invat foarte multe de la noob cred ca acum sunt macar incepator.

Uitati ce am realizat si cu domeniu www.Hacking-Unlimited.InFo

Multumesc Rst mi se parea ca rsh este un nume prea furat asa ca mi-am pus minte la contributie si am gasit altceva.Nu sunt deacord ca un subdomeniu se indexeaza mai rapid in rest la toate celelalte sunt de acord.

O sa incerc ce mia spus Oust

este mai greu la php fusion sa faci seo totusi incearca phpfusion-mods.netnews.php sunt aici niste infuzii/modificari care te ajuta la seo

ca sa iti iei alt domeniu .... mai bine lasi asa , hi2.ro este foarte bine indexat in google iar tu ca ai subdomeniu til indexeaza mai rpd ... fati cont la unelte webmasters la google puneti situ acolo verifical puneti sitemapu ... si asteapta sa fie indexat , eu am pus situ acum vro 2-3 luni si abea 10 linkuri mia indexat google.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...