Jump to content
redblue86

vand nokia 1100 soft rh18 2003

Recommended Posts

tipu` viseaza la sume astronomice gen "25.000 euro" cum a vazut el pe net :)) go get a life !

Da de unde stii tu ce visez eu dobitocule? te crezi inteligent daca spui ''go get a life''? :)

Am pomenit eu de 25.000 euro?Am pomenit de vreo suma in primu rand?Baga-te dreq in seama la tine acasa.Gandeste-te la ce o visa nevasta-ta nu la ce visez eu.

Link to comment
Share on other sites

lokipaki a inceput cu licitatia ''frate''

omule,daca vrei sa il vinzi si cred ca asta vrei,pune un pret pt cei interesati astfel incat sa stie daca are rost sa se intereseze,apoi continua discutiile pe privat in cazul in care sunt dornici sa negocieze un pret.

Daca ai telefonul acela ,ar trebui sa obti un pret bun.

Link to comment
Share on other sites

Nu astept sa iau o avere pe el.Chill daca doreste cineva negociem.Nu m-am gandit la un pret anume.In plus am postat aici si nu pe un forum gen ocazii pentru ca m-am gandit ca e cineva interesat sa faca ceea ce se zvoneste ca se poate face cu el :).Presupun ca pe un forum de securitate gasesti amatori de asa ceva.Cat despre obtinerea unui pret bun nu stiu ce sa spun..Din moment ce toate chestia asta e publica,nu stiu daca mai tine faza sau nu.

Link to comment
Share on other sites

Ma pis pe primu tau post pe forum :) Vezi si tu despre ce e vorba inainte sa postezi.Numa bine.

Cum te pisi ? de sus ? sau de jos ? mai am 134 si te depasesc ;-) oare realizez cva ? o sa fiu mai bun ? o sa ma imbogatesc ? nu o sa mai fie foamete in lume ? razboaie ? nu o sa ma mai basesc asa des ? hmm sunt curios..o sa o iau ca pe o provocare si o sa imi dau silinta sa te depasesc :D

Link to comment
Share on other sites

A...stai linistit fiule, nu imi fac probleme, si la tine m-am speriat putin , prima data am crezut ca e diaree dar apoi am vazut ca era doar mai moale ;-) deci o sa fie bine :-D

P.S. : sa inteleg ca esti abonat la Eva si stai si citesti tot ce e nou ? am o veste proasta sa iti dau...sa sti ca e revista de femei...dar n-are nimic, poate o sa ajungi vedeta ca Naomi ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...