Jump to content
Marian

NOKIA 1100 (200 de mii de euro)

Recommended Posts

baieti.

cumpar

rh 15 16 17 18.

cel mai important sa fiti din BUCURESTI>,

veniti cu mine, facem test ,dureaza 5minute.

daca e bun 500e va ofer pe bucata.

ce test vrei , il desfaci si te uiti pe spate si iti scrie ce rh e :)

de asemenea mai exista cod pt nokia ce il introduci si iti afiseaza detaliile despre telefon

unde rahat vrei sa mergi ? :)

Link to comment
Share on other sites

e ceva de neinteles din ce am zis?

5 minute ii fac niste teste( imi mangai prostata cu el poate) , si daca simt ca ma gadila cum vreau ofer 500.

nu e de ajuns sa fie modelu anu, ce zice softu,sa fie facut in bochum. tre sa mai aiba ceva magic.

"unde rahat vrei sa mergi ?"

daca zic doar in bucurest, evident vreau sa ne intalnim in piata unirii ca sa plecam spre zalau.

P.S.

nu vreau sa par arogant, m`am gandit ca e clar din primu post ce vreau sa zic

Link to comment
Share on other sites

bagati`va ma mintile in cap. visati la telefoane rudimentare care intercepteaza sateliti si pot sa lanseze rachetele nucleare ale pakistanului. asa a fost si zvonu cu masinile alea de cusut. La ce sunt bune 1100 cum a zis si nytro...la cosmote ca tine bateria cu zilele. nu mai visati la telefoane care sparg conturi bancare si fura miliarde ca miliardele de $ nu o sa ne apara noua prin sms...

Link to comment
Share on other sites

Eu am auzit ceva ca astea 3310, 3410, 1100 nu pot fi ascultate. Si de asta sunt foarte cautate in special de oamenii de afaceri. Nu stiu daca e adevarat sau nu, dar oricum mai bine te prind baietii cu ochi albastrii ca faci contrabanda cu guma Orbit decat 20k. :-j

EDIT: Sper ca nu am "inviat" topicul. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...