Jump to content
Marian

NOKIA 1100 (200 de mii de euro)

Recommended Posts

Vand telefon NOKIA 1100

An fabricatie: 2003, Made in Germany, pretz 20 de mii de euro :)

Care este interesat sa ma contacteza pe PM sau pe Y!M.

Acum am vazut si eu cat valoreaza un telefon de asta.

Unul dintre cele mai banale telefoane produse vreodata de Nokia, modelul 1100, se afla la mare cautare in randul hackerilor din cauza unei vulnerabilitati software ce permite accesul la conturi bancare.

Am telefonu asta de vreo 4 ani si am zis ca sa il vand. Prima data am zis ca il dau cu 30 de lei apoi am cautat un pret exact si am vazut ca aceste telefoane ajung pana la 30 de mii de euro.

Link to comment
Share on other sites

Vand 2 saci cu Nokna 1100, 3 buc la 1 ron. (fara incarcator, ca-s furate)

Astept oferte la nokna1100@nospamfor.us

PS: Rog seriozitate!

PS2: Softul, cablul de date com, si instructiunile de folosire pentru "fun", costa 50.000 eur, nenegociabil.

....cu alte cuv, atata timp cat nu stie nimeni sa il fol in alte scopuri dc cele pentru care a fost construit, nu are nici o valuare!...=> e doar un hoax, pana la proba contrarie care nu prea are sanse sa iasa la iveala....+ e un tel suficient de banal incat daca ar fi adevarat ce se spune cele necesare pentru "fun" ar fi taxate mai scump dc telu, de fapt ele ar reprezenta pretul cu adev consistent.

Link to comment
Share on other sites

@Adso mai bine taceai :D

Telefonul l-am vandut la unu din Barlad.

Am dat un mass si a zis ca imi da 400 de euro. Am zis ca decat sa il pastrez eu mai bine il las cu atat.

Sa nu credeti ca oamenii nu sunt interesati de aceste telefoane pt ca eu am gasit pe cineva la care sa il vand chiar daca a dat doar 400 de euro.

Am sa-mi fac abonamentu la sala pe jumate de an si am sa-i platesc lu mama rata la banca cu banii astia. =)):))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...