Jump to content
vizitatoru123

Vreau Tricou cu RST !

Recommended Posts

Ok inainte de toate :)) le multumesc lui vic si lui loki pentru asta. Citeam niste posturi la sectiunea de Recrutari si am vazut posturile lui vic si loki despre "tricouri RST" si sincer e buna ideea =)).

Deci eu unu chiar vreau tricou cu RST :)) deci rog toti cunoscatorii in Photoshop, GIMP, Paint(:X) etc. sa faca niste imagini cu RST :)) vreau sa imi imprim pe tricou :confused:

Link to comment
Share on other sites

haha :)) deci este epic ! :)) mai astept vreo 3 zile sa mai vad alte propuneri dar asta ii perfect :))

apropo sa nu mai fac alt thread, daca merge comunitatea cum trebuie ce ar fi sa ne intalnim in vacanta de vara ? :D Ne hotaram la un oras ceva si cei care pot si vor sa vina de pe RST :> a private nerd meeting. Vreau sa ma dau mare cu tricoul :X

Link to comment
Share on other sites

generatia mc'donalds tricou cu rst, pix cu rst si mai stiu eu ce...gen hanna babana

Hmmmm deci sa inteleg ca daca in momentul de fata port un tricou cu AC/DC este acelasi lucru ca si unul cu "hanna babana" ? Vezi aici gresesti mult daca tu compari RST cu "hanna babana", eu pur si simplu vreau un tricou cu RST pentru ca de cat timp sunt aici (nu am ani vechime, nici nu am infiintat comunitatea, nici nu sunt vicepresedintele comunitatii) in fine dar de cat timp sunt aici, am cunoscut si oameni care dau dovada ca omul provine din maimuta dar si oameni care sunt foarte buni "cunoscatori" si pur si simplu ii respect si as dori un tricou cu RST doar sa imi aduca aminte ca desi Romania este cotata ca o tara fara viitor mai sunt cativa care demonstreaza ca nu e chiar asa.

Link to comment
Share on other sites

Asta stiu numai eu, nu inteleg esti cam off topic, nu o da in diverse. Ce invatam noi de la tine daca purtam tricou.. poate noi vrem de la tine posturi din care sa "invatar" (cum zici si tu). Si raspunde-mi la intrebare, ca nu vreau sa intru in polemici cu tine.

Ca sa nu intri in polemici cu mine, iti raspuns scurt si la obiect, cand port tricou RST simt respect pentru oameni culti de pe siteul asta si din comunitatea asta, ceea ce am specificat si in postul meu anterior, daca ai fi stiut sa il citesti intrebarea asta nu mai avea rost.

P.S. Sfat pe viitor, daca nu ai ceva inteligent sa zici abtine-te si lasa-ne pe noi generatia asta sau cum vrei tu sa o numesti sa socializam.

Are japca :X si loggo-ul de pe tricou e destul de tare.

Link to comment
Share on other sites

problema: nu am logo-ul in format transparent. Eu l-am luat din banner si l-am modificat oleaca.

Si inca o problema, nu imi merge pluginu Chameleon ca sa imi fie mai usor:-s

Pe scurt:

-iti trebe logo-ul in format .png

-idei

-30-40 RONi si mergi in mall sau in alta parte, ca sunt impremeuri:)

Din cate vad, idei ai :rolleyes: me wants T-shirt :X

Si sunt magazine unde ajunge la 20 RON imprimeul. Deci nu e prea scump :D

Si Mircea sa iti explic mai bine, nu inveti de la mine daca porti tricoul. Eu pur si simplu consider tricoul un semn de respect pentru ciudatii de aici care se chinuie sa te invete ceva.

Uita-te la demon_zone :)) el e un ciudat de prima clasa care incearca asta.

Edited by vizitatoru123
Link to comment
Share on other sites

hahaha :D:D:D, peste 2 saptamani veti vedea posturi de genu: "Vreau tatuaj cu RST!".

Este buna ideea, dar nu merita sa va certati pentru un tricou...

@demon_zone: Reusit tricoul dar cam prea colorat, ar fi mai dragut ceva simplu:

In fata, in partea stanga....sau dreapta, o emblema micuta, da micuta, nu dita mai logou, iar pe spate scris rstcenter... si atat.

In fine, nus asa mare fan rst, dar mi-ar placea sa port un tricou.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...