Jump to content
N-W-A

Fapt divers

Recommended Posts

Legislatie IT&C: Legi internet

Organic - Legislatie Informatica - Informatii Gazduire Web

Legislatia romaneasca referitoare la criminalitatea informatica

Legislatie Internet in Romania

etc....

Ramane totusi intrebarea:Cate din aceste legi sunt puse in practica???

Daca tinem cont ca 3 sferturi din politisti nici nu stiu sa deschida un comp este usor de anticipat raspunsul intrebarii mele...

Edited by tjt
Link to comment
Share on other sites

aia e ideea. Nu sunt puse. Dar eu trebuie sa ii demonstrez stupidei mele profesoare de franceza care tot m-a amenintat cu politia ca e ratata si ca sunt multe sanse ca in urmatoarele zile sa ii fac plangere pentru divulgarea unor conversatii confidentiale =)

Doamne, iubesc tara in care traiesc. Nici mort nu as pleca de aici.

Link to comment
Share on other sites

aia e ideea. Nu sunt puse. Dar eu trebuie sa ii demonstrez stupidei mele profesoare de franceza care tot m-a amenintat cu politia ca e ratata si ca sunt multe sanse ca in urmatoarele zile sa ii fac plangere pentru divulgarea unor conversatii confidentiale =)

Doamne, iubesc tara in care traiesc. Nici mort nu as pleca de aici.

hahaha :))

Link to comment
Share on other sites

lol

sa inteleg ca i-ai futut "privacy-ul" si ti-a chemat politia de proximitate?

Zi mersi, nu stiu faza dar pe chestii dinastea nu politia (si mai ales de proximitate) te rezolva ci un proces civil unde face si ea un ban bun pe curul tau si a familiei daca i-ai facut ceva "informatic" si s-a prins. Tu stii mai bine, ma cam mira sa se ia de tine asa. Poate a fost fata de treaba si a preferat doar sa te sperie... incearca sa pari "nu mi-am dat seama"...

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

Sa stii ca sunt militieni foarte zelosi, in special cei tineri care de`abia au iesit de pe bancile scolii si nu stiu cum sa vb cu omu`.Daca ai ghinion si cazi peste vreun prostalau, te va hartui pur si simplu.Singura chestie cu ce te poate avea la mana ( daca se poate spune asa ) este sa`l aduca pe "colegu`" tau la care i`ai spus ce si cum si sa inceapa ala sa povesteasca ..... in rest NU AU CE SA`TI FACA DECAT SA TE S*U*G*A !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...