Jump to content
by.katalin

Pica Un Id De Yahoo Messenger !

Recommended Posts

Cu acest program Puteti Sa Floadati un id de yahoo messenger ! ce inseamna a floada? a floada inseamna a pica un id adica va suparat un prieten si vreti sa ii faceti ceva uite cu acest program il puteti da jos de pe mes ! lui i se blockeaza mesu si incepe lagu pe pc in acest mod el trebue sa dea doar rr la pc si dupaia sa intre pe mes :)) sper sa va placa =)):X:X:X:

Program Made by Me ! 100% Functionabil !

// Copil fara viitor

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

In primul rand imi place limbajul tau...cred ca nici tu nu ai inteles ceea ce ai zis.

In al doilea rand la 2 posturi ale tale cred ca acest program contine si un mic keylogger.

In al 3 lea rand : bravo,toata lumea este mandra de tine ca ai facut un program.

PS: pune si linkul unde ai scanat acest program ?:)

Edited by tjt
Link to comment
Share on other sites

Cu acest program Puteti Sa Floadati un id de yahoo messenger ! ce inseamna a floada? a floada inseamna a pica un id adica va suparat un prieten si vreti sa ii faceti ceva uite cu acest program il puteti da jos de pe mes ! lui i se blockeaza mesu si incepe lagu pe pc in acest mod el trebue sa dea doar rr la pc si dupaia sa intre pe mes :)) sper sa va placa =)):X:X:X:

Program Made by Me ! 100% Functionabil !

bai floada...daca durea prostia de te scotea mata mort..

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Pune o parte din sursa :) Trebuie sa cunosti protocolu ymsgr sa faci asa ceva. Explain something.

Download un program ordinar de floadat. Download resource hacker fiindca e cel mai folosit. Download un stealer public pe net. Download un binder. Creaza keylogger. Modifica MADE BY la program. Bindeaza stealerul cu flooderul.

Simplu!

Edited by Dragos
Link to comment
Share on other sites

Cu acest program Puteti Sa Floadati un id de yahoo messenger ! ce inseamna a floada? a floada inseamna a pica un id adica va suparat un prieten si vreti sa ii faceti ceva uite cu acest program il puteti da jos de pe mes ! lui i se blockeaza mesu si incepe lagu pe pc in acest mod el trebue sa dea doar rr la pc si dupaia sa intre pe mes :)) sper sa va placa =)):X:X:X:

Program Made by Me ! 100% Functionabil !

// Copil fara viitor

ce prost esti...pai tu pe site de hacking unde e un hacker pe milimetru cub,tocmai aici te-ai gasit sa iti pui trojanu???

Link to comment
Share on other sites

ce prost esti...pai tu pe site de hacking unde e un hacker pe milimetru cub,tocmai aici te-ai gasit sa iti pui trojanu???

Sa mor de ii inteleg.. Probabil din cauza asta poporul roman este considerat prost in toate domeniile.. Bah cretinule cum te-ai gandit tu? ,, I-a uite un site de securitate... astia fac troieni si tot felul de hack-uri... hai sa postez eu troianul meu sa vad daca hackez ceva!" Am i right? Du`te frate mai i`ati un calculator daca tot te simti bine sa faci asta. Esti PROST! Floadat`u drq...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...