Jump to content
CWSNe0h

Lasati-va de droguri.

Recommended Posts

paxnWo: Ai fost tu langa mine sa sti de comentezi atata? :) Toti copii corditi gen paxnwo si benny_loppa s-au gasit ei sa vorbeasca despre viata cand stau conectati 24 din 24 pe net si voi va mai drogati ma?si voi mai sunteti "baietasi"? :)

ce ratat prost, daca ma faci pe mine copil asta ar insemna sa ai cu vreo 10 ani mai mult, nu cred ca ai 30 si ceva de ani, si nu stau 24 din 24 pe net, am o viata ca multi altii, m-am cumintit, nu mai fac cacaturi care tie ti se pari "cool", cand ai sa iti pierzi virginitatea tot la fel ai sa faci 1000 de mii de posturi pe toate board-urile romanesti, i-ati o prietena si lasa labareala ca incepe sa te afecteze si baietas e cuvant de cocalar manelist

ps: sunt cateva persoane in romania care isi permit sa se drogheze cu coca,etc, stii macar cat costa gramu, nu mai fi prost...

Link to comment
Share on other sites

Stai linistit stiu cat costa un gram de cocaina si de unde pana unde mai nou cuvantul baietas este de cocalari?

ca a ajuns folosit de ratati, exemplu tu, daca erai drogangiu nu stateai acum pe forumuri ci erai rupt de la ce plm zici tu ca iei, cred ca e timpul sa te trezesti dorothy, ai ajuns acasa ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne0h trebuie sa te gandesti ca tu esti singurul care poti rezolva problema .Lumea nu ofera clementa celor care se drogheaza , trebuie sa te obisnuiesti cu asta.

Faptul ca ai recunoscut ca e rau ceea ce faci , e un pas important .

Nu uita ca orice invat are si dezvat ,daca vrei intradevar sa scapi de ele vei scapa .

Link to comment
Share on other sites

Ne0h trebuie sa te gandesti ca tu esti singurul care poti rezolva problema .Lumea nu ofera clementa celor care se drogheaza , trebuie sa te obisnuiesti cu asta.

Faptul ca ai recunoscut ca e rau ceea ce faci , e un pas important .

Nu uita ca orice invat are si dezvat ,daca vrei intradevar sa scapi de ele vei scapa .

ce oameni creduli, voi chiar credeti ca ratatu asta se drogheaza :))

dorothy asculta piesa asta si abtine-te in a mai posta, te faci de ras http://www.youtube.com/watch?v=N2NMOi5fT0Q

Link to comment
Share on other sites

Ratat esti tu prietene daca nu deschideam eu subiectul de droguri tu inca sugeai de la tata lui maicata si ziceai ca te droghezi.

esti jalnic ,"tata lui maicata" <- asta ar trebui sa insemne ceva, plm imi este greu sa inteleg cocalarii prosti, eu nu inteleg propozitia ta, probabil esti spart cu 2g de paracetamol, suge-o si inghite dupa ;)

Link to comment
Share on other sites

ti-am zis si pe alte board-uri, sunt si in viata reala, sunt cu 30 cm si 30 de kg deasupra ta, eu nu mai postez ca deja ma plictisesti, iti doresc sa iti pierzi virginitatea si sa lasi fazele astea de atras simpatia, te credeam ok inainte da acum cred ca esti jalnic, pa pa si spor la aspirina si paracetamol

Link to comment
Share on other sites

Ce nu as da sa vad daca esti asa de tupeist si real ca pe net vad ca mai ai putin si iti rupi hainele dupa tine rambo in miniatura. :)

gen benny trebuie sa iesi la interval acum :)) sau va urma asta:

- iti dau format la calculator

- iti ard placa de retea

- iti dau flood de iti ia foc monitorul

- te las fara net

- iti sparg calculatorul

- fraiere sunt deja la tine in calculator

Link to comment
Share on other sites

BA IA GATA IN PULA MEA

CE BANII MATII VISEZI ACOLO ?

CE SLOBOZ AVETI

LASATI-L IN PULA MEA SA SE EXPRIME CUM VREA

LA VOI SA TACA LUMEA

BA NU MAI FACETI ABUZ DE MUIENGURA .

BENNY NU FAC REFERIRE LA TINE IMI ESTI CA UN FRATE DATEN COLO .. DAR RESTU IA NU MAI COMENTATI , DACA VI-SE PARE IRELEVANT POSTU TACETI , DACA NU , VENITI CU UN FLAME SI O SOLUTIE MACAR CUM AM FACUT-O EU .. CE PULA MEA VA PLACE SA VA DATI MARI SI TARI PE NET . PAX AI UITAT CE INFATISARE AI AVUT CAND TE-AM CUNOSCUT PRIMA DATA, BA UNII DINTRE VOI UITA IN CE PIELE TRAIESC. mai terminati-va in pula mea , toti terminati pe forum , dati-va coaie intalnire si bateti-va daca tot va ia foc suveica

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...