Jump to content
p3tru

Falticeni, orasul tuturor posibilitatilor

Recommended Posts

Aia zici ca face dansu ploii, ce chiloti najpa are :D.

Stai linistit, si cele destepte fac chiar mai rau.

hehe, da-mi add :D

dar pana la urma nu vad[aud] vreun baiat probail ca erau numai ele intre ele..si se prosteau si mai ales ca una mai trage de pantaloni una zice nu ai curaj se intarata...

Nu vad de ce sa le exmatriculeze daca nu era nici un baiat??

ps: urate ma....

ps2: @clauditzzzza....glumesc :)

Link to comment
Share on other sites

Nosferatu probabil ca nu esti de prin zona dar gandeste-te ca eu sunt in bt si am multi prieteni care au facut acolo armata(mai ales la jandarmi)(dar asta nu inseamna ca sunt un turnator),,aaaaaaaa eu am 31 de ani si am auzit povesti multe si totusi am fentat armata in 98 1 an la penitenciar la bt nu ma laud dar incerc sa ma dau si eu pe tehnologia asta mai moderna!nu le am cu de astea dar a prieteni multi care ma molipsesc de chestia asta!si e mia tare ca orice drog inventat pana acum si sunt putini care sa si dea seama ca asta o sa fie viitorul!de pe forumul asta am invatat cele mai multe chestii si am comentat doar in cunostinta de cauza!

Link to comment
Share on other sites

Ma refeream la tehnologia asta mai simpla pt incepatori adica cum sa te aperi de adversari care intreaba pe forumuri cum sa sparga o parola de yahoo sau de nu stiu ce "goagal"sau uploadeaza diverse forme de servere tip bifrost si asteapta sa se intepe vreun copil de vreo 12 ani care foloseste mess ul de 1 an si pe urma se da mare hacker!aaaaaaaaaa ma molipsesc sau mai bine spus sunt un pik obsedat de tot ce este nou pt mine,ubuntu,kubuntu,as vrea sa stiu mai multe despre ele doar ca nu are cine sa mi explice mai detaliat,cu timpul o sa invat si eu de pe forumuri,nu visez sa ajung mare hacker doar pt mine sa stiu!citez pe cineva nu mai stiu cine sigur"sa fii kacker este un vis, dar sa fii kacker it este un cosmar!si asa este,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...