Jump to content
Sonny

Optiune schimbare nickname pe forum

Recommended Posts

Nu stiu daca s-a mai facut topic de genul, la search nu am gasit niciun rezultat. Se poarta pe cateva forumuri mari chestia asta. Iar pentru multi va deveni utila posibilitatea de a cere modificari ale nickname-ului. Un topic de gen "announcement" unde fiecare membru al forumului sa aiba drept de a cere o modificare la nume o data la 1 luna sa zicem.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
Nu cred ca un admin sau moderator ar primi cu placere 100 de PM-uri cu titluri "Sal, schimba ji mie numele pls ms!". Eu doar am propus ceva, stiam si eu ca am mesaje private.

înva?? s? scrii: "ji, pls. s.a.m.d. nu stiu, nu va cunosc dialectu`"

Edited by Fi8sVrs
Link to comment
Share on other sites

Aiurea, cum sa ceri bani pentru o simpla cerere ca asta. Eu sunt moderator pe un forum dedicat unei ligi de Counter-Strike si crede-ma ca acolo nu trece zi sa nu apara vreunu care sa vrea sa isi modifice nickname-ul

Pai asta iar determina pe useri sa se gandeasca de 10 ori mai bine inainte sa isi puna un nick. Acum Nytro decide. Si mai exact a decis :)) Deloc.

Link to comment
Share on other sites

daca maine toti isi schimba nickul nimeni nu mai stie cu cine vorbeste.

In plus in posturile vechi ramane numele salvat in quote: "Originally Posted by <nick vechi> View Post" asa ca nici de ascuns de ceilalti nu poti.

Da in plus ajungem sa facem mircareala - merge pe un chat la o palavrageala dar pe un forum unde posturile raman batute in cuie, da o nota de seriozitate sa iti pastrezi identitatea.

Daca vrei sa te ascunzi iti faci simplu alt cont.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...