Jump to content
DarkIceee

Free SMTP service

Recommended Posts

Ceva de genu cum a fost si cu Free socks service m-am gandit sa va mai ajut cu cate ceva . Serviciu se adreseaza utilizatorilor serios cu peste 50 de posturi si care au nevoie de smtp . Cum acest serviciu e free fiecare va primi cate 1 smtp privat cu user si pass si va fi unic utilizator . Daca aveti nevoie sau va ajuta postati aici un msg si o sa revin cu pm cu date de smtp .

Edit1:

Ca sa nu mai fac un thread nou vreau sa intreb aici pe cei care stiu php si care ma pot ajuta am nevoie de un extractor de date din txt file

Am sa zicem 10 fisiere txt toate de acceasi forma care contin pe langa date si ip user pass si eu vreau sa extrag din toate txt alea sa se faca frumos o singura coloana doar cu ip user pass . As fi recunoscator pt indrumari . Sper sa nu se supere admini pt 2 threads in 1

Edit2 :

Serviciul inca functioneaza datorita lui Necrolyte care ma ajutat cu un programel , daca vreti ma puteti contacta . Numa bine

Edit3 (07.11.2010) :

Serviciul a revenit , care aveti nevoie de smtp cititi prima parte a thread`ului si eu revin cu datele de smtp , ip - user - pass port25 , thx Necrolyte

Edit4 (23.12.2010)

Acuma de sarbatori m-am gandit sa ajut pe oricine are nevoie si maxim 3 smtp / per user

Edited by DarkIceee
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...