Jump to content
Guest .TinKode.

Cine e shefu' lui daemien?

Recommended Posts

Cu totii stim care este adevarul "cel adevarat" si orientarile tale dubioase!

Pentru cei care nu stiu despre ce este vorba.

Omul asta ma hartuieste de cand a prins pe net o poza cu mine, ma tot agaseaza ca ma vrea , ca plm , ca isi doreste sa mi-o suga si ca pentru asta ar fi dispus sa-mi dea toate accesurile lui de la NASA si multe alte chestii private.

Tinkode .. cauta-ti o prietena frate si lasa-ma! Vrei sa ajung la divort din cauza ta FMM?

Link to comment
Share on other sites

Guest .TinKode.

Fitty:

Taci fa, ca nu stii care e problema noastra! =))

A jucat murdar marlanul!

Daemien! =)) ma faci sa rad! =)))

dae mien: ok fa

TinKode: zboara gay-ule

dae mien: am inteles

...

dae mien: pai daca nu eram atent

dae mien: cer scuze sefu

De ce minti? Conversatia aia spune tot adevarul! =))

Edited by .TinKode.
Link to comment
Share on other sites

Guest .TinKode.
"tinkode, raton homosexual =)))))))))))))))))))))"

" Eram obosit, veneam de la futut minore! " =)))

Ehh nu, totul e doar o chestiune de timp! =))

Link to comment
Share on other sites

Guest .TinKode.
E o chestiune de timp sa devii homosexual?

De ce te bagi in seama daca nu stii despre ce vorbim? =))

Nimeni nu e gay, nu o sa devina gay, e doar un simplu post in sectiunea Pranks!

Arata-ne ca poti fi rautacios intr-un mod inteligent

Of of! =))

Link to comment
Share on other sites

am ramas impresionat, de @"dae mien", in traducere "dai in mine", asta este se"curist";

daca incerc sa agresez "dae mien", pierd doua zile, si are cadou o mana rupta, la alegerea lui;deschid sezonu de pariuri.

PS nu o fac pentru bani, sau foloase materiale, ci fiinca sunt suparat si asta ma relaxeaza.Daca suntei baietzi buni, pun pe youtube clipu. :))

Link to comment
Share on other sites

am ramas impresionat, de @"dae mien", in traducere "dai in mine", asta este se"curist";

daca incerc sa agresez "dae mien", pierd doua zile, si are cadou o mana rupta, la alegerea lui;deschid sezonu de pariuri.

PS nu o fac pentru bani, sau foloase materiale, ci fiinca sunt suparat si asta ma relaxeaza.Daca suntei baietzi buni, pun pe youtube clipu. :))

jura-te . ma cunosti personal ? ai suflat cu mine in aceeasi ciorba sa ma iei cu pilde de forma "maini rupte" ?

ti-am zis odata ca n-ai ce cauta cu scheme de carder pe forum si a doua oara ai luat ban.

Cred ca de aici ti se trage "supararea".

Later Edit:

>>>>>RST - View Profile: dae mien

Amice, vreau sa te intalnesc fata in fata.Se va intampla asta, mai devreme decat te astepti.Sunt curios, dai cu pumnu la fel de eficient cum dai banu? Si asta fara explicatii, cum dai ban "no reason" Daca ai ceva sange`n vena da un telefon, sau un sms eu raspund nonstop la 0726815699.Daca iei 5 pumni in cap, fara motiv. doar asa, ne distram? Daca nu ne distram, bonusu e o ranga`n cap de fier te amuzi?

Crezi ca esti primul care ma ameninta? Imi dau seama ca si tu esti un fel de interlop online plin de figuri. Ce pot sa-ti zic frate, incerc sa evit discutiile in contradictoriu cu persoane ca tine pentru ca pur si simplu am si alte scopuri in viata decat sa o ard gangsta pe net.

Ti se pare ca rad? "Maini rupte" si "rangi in cap" ... am inteles asta. Ce altceva mai avem in meniu.

Incerc sa ma mentin calm si eu unul nu-mi permit sa ma adresez cu amenintari si injurii la adresa altora pe forumuri, dar cred ca am ceva mai multi ani decat tine ca sa ma pretez la scenarii "hai sa ne rupem oasele sa ne dovedim". Nu ca ma dau ranit dar putin imi pasa de existenta ta.. habar n-ai cine sunt, cum sunt si in ce ape ma scald. Am avut onoarea sa mai dau peste voinici ca tine deci retine ca nu esti unicat. Si cu asta am incheiat orice conversatie cu tine.

Edited by denjacker
Link to comment
Share on other sites

jura-te . ma cunosti personal ? ai suflat cu mine in aceeasi ciorba sa ma iei cu pilde de forma "maini rupte" ?

ti-am zis odata ca n-ai ce cauta cu scheme de carder pe forum si a doua oara ai luat ban.

Cred ca de aici ti se trage "supararea".

Later Edit:

>>>>>RST - View Profile: dae mien

Crezi ca esti primul care ma ameninta? Imi dau seama ca si tu esti un fel de interlop online plin de figuri. Ce pot sa-ti zic frate, incerc sa evit discutiile in contradictoriu cu persoane ca tine pentru ca pur si simplu am si alte scopuri in viata decat sa o ard gangsta pe net.

Ti se pare ca rad? "Maini rupte" si "rangi in cap" ... am inteles asta. Ce altceva mai avem in meniu.

Incerc sa ma mentin calm si eu unul nu-mi permit sa ma adresez cu amenintari si injurii la adresa altora pe forumuri, dar cred ca am ceva mai multi ani decat tine ca sa ma pretez la scenarii "hai sa ne rupem oasele sa ne dovedim". Nu ca ma dau ranit dar putin imi pasa de existenta ta.. habar n-ai cine sunt, cum sunt si in ce ape ma scald. Am avut onoarea sa mai dau peste voinici ca tine deci retine ca nu esti unicat. Si cu asta am incheiat orice conversatie cu tine.

Esti valabil, fiinca ai coloana vertebrala.

Nu amenint si nu injur.

Nu sunt interlop, ci dimpotriva, m-as defini ca un pasionat de viata, sportiv, popa cateodata ma da exemplu la biserica, duminica.

Cateodata, trebuie sa luam si manusile, si sa ne dam in spectacol, fullcontact, caci daca lovim doar in "enter" ne atrofiem muschii.

Link to comment
Share on other sites

Guest .TinKode.

De unde a ajuns o faza penala, la lucruri de rahat! :) STOP, stricati topicul.

Esti valabil, fiinca ai coloana vertebrala.

Nu amenint si nu injur.

Nu sunt interlop, ci dimpotriva, m-as defini ca un pasionat de viata, sportiv, popa cateodata ma da exemplu la biserica, duminica.

Cateodata, trebuie sa luam si manusile, si sa ne dam in spectacol, fullcontact, caci daca lovim doar in "enter" ne atrofiem muschii.

Coi, daca tu suferi ca ti-a dat ban pentru un motiv, si acum vrei sa il "bati", crede-ma ca esti dereglat, ai probleme psihice! :) Iesi pe afara in lumea reala, ca nu prea imi vine sa cred ca faci / esti ce ai zis mai sus! Nu crezi? Studiaza-ti comportamentul.

Nytro: Ori inchide topicul ca e prea frumos, sa il mai strice careva. Ori da-i ban la aia care continua pe offtopic!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...