Jump to content
sekuristu

Salut. Sau mai bine zis 541U7

Recommended Posts

* innebunesc, conform DEX. Si eu innebunesc sa vad cum unii nu stiu sa scrie in limba romana.

In dex nu ai gasit cum sa scri "Salut "?in cazul meu este o gresala cauzata de viteza,in cazut tau este de incultura.Aici este diferenta...chiar si numele iti este gresit scris,in limbajul de messenger familiar tie.

=)) i-a dat glorie :))

ON : welcome to rst :X enjoy

am crezut ca am scapat de pupincuristi pe RST :)

Edited by PetreTerror
Link to comment
Share on other sites

In dex nu ai gasit cum sa scri "Salut "?in cazul meu este o gresala cauzata de viteza,in cazut tau este de incultura.Aici este diferenta...chiar si numele iti este gresit scris,in limbajul de messenger familiar tie.

am crezut ca am scapat de pupincuristi pe RST :)

Petre, nu am nimic cu tine si cu toti ceilalti da cu "scri" si "gresala" ce-i? Las-o mai usor ...

Salut sekuristu & have fun!

Link to comment
Share on other sites

In dex nu ai gasit cum sa scri "Salut "?in cazul meu este o gresala cauzata de viteza,in cazut tau este de incultura.Aici este diferenta...chiar si numele iti este gresit scris,in limbajul de messenger familiar tie.

am crezut ca am scapat de pupincuristi pe RST :)

Nu mi-as dori sa comentez din nou asupra ortografiei si regulilor de gramatica din noul tau post. Nickname-ul se alege dupa orice regula. De aceea este un nickname.

14r D4c4 41 0 pR08l3M4 kU 5CR15ul d3 71P l337 47Unc1 7r38u13 54 73 m41 u171 1N 5P473 L4 1570r1cUl un0R 04m3N1 k4R3 4u F0ND@ C334 C3 7U 4z1 1NC3rC1 54 PR4C71C1.

Best wishes.

Edited by sekuristu
Link to comment
Share on other sites

Petre baiatu si-a facut topic sa fie intampinat nu sa ii spui tu ce nu-ti place . Avea ceva daca pur si simplu taceai ? Un om mare a spus odata : daca taceai, filosof ramaneai ! Incearca, totusi, ca de acum inainte sa lasi in pace persoanele necunoscute, indiferent cum s-ar exprima acestea . Pur si simplu, eu nu te-as ridica in slavi doar pentru simplu fapt ca tu innebunesti atunci cand vezi ca scrie cineva in limbaj "1337" .

Inca o data Mihaita, iti urez un calduros bun venit .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...