Jump to content
Fitty

Album nou Parazitii

Recommended Posts

Da, hip hop-ul se mareste, dar asta nu inseamna ca vor aparea interpreti mai buni. Hai sa recunoastem, decat cativa de la noi sunt rapperi adevarati, restul sunt un mare cacat.

Daca astia noi sunt prosti, de ce sa nu ii ingropam? Daca tie iti plac astia noi, treaba ta, dar te rog frumos (acum) sa nu ne spui sa terminam cu rahaturile astea OK? Exact cum ai spus: fiecare cu ce-i place.

Edited by Fitty
Link to comment
Share on other sites

Ce nu am inteles?

"nu trebuie sa-i ingropam pe cei buni si vechi dar nici pe cei mai noi aparuti, pentru ca ei trebuie sa duca treaba la capat."

PAI DACA SUNT DE RAHAT?? De ce sa nu ii ingropi?

Cum sa-i ingropi? Pur si simplu nu ii asculti. Daca ii ignora toata lumea, dispar la fel cum au venit. Dar daca esti prost, incult, handicapat, taran, ii asculti. Ii asculti si devii la fel de penibil ca ei :)).

"Daca ma aprobi inseamna ca numai comentezi de ceilalti si-i lasi sa traiasca si ei."

Pai tu ce ai facut, cu doua posturi mai sus: "Terminati cu rahaturile astea". :)Oamenii isi exprima parerea, ce le place si ce nu, ce ai tu cu ei?

Vad ca m-ai facut prost pe indirect, dar m-am abtinut sa nu //Edited, it's not worth it

PS: Spike e unul dintre cei mai buni rapperi. Dupa Parazitii.

LE:

Nu prea am chef de cearta acum, daca vrei sa imi mai zici ceva, da-mi add pe mess, te ascult si apoi iti dau ignore.

Edited by Fitty
Link to comment
Share on other sites

PS: Spike e unul dintre cei mai buni rapperi. Dupa Parazitii.

Cam subiectiv...din punctul tau de vedere Spike e pe locul 2.... EU unul nu m-as grabi sa fac un top cu cei mai buni, dar le-as pastra un loc in primul rand si lui Cumicu, Veritasaga, Aforic si altii....

Link to comment
Share on other sites

dar le-as pastra un loc in primul rand si lui Cumicu, Veritasaga, Aforic si altii....

Imi plac mai mult astia care nu sunt ascultati de toti copilasii de 14 ani care se cred rapperi.

Prietenii mei zic ca sunt ciudat deoarece ascult Veritas

Fiindca ei nu inteleg muzica, de'asta Veritasaga nu se asculta, se simte.

Imi plac si Parazitii, bug, etc..canta frumos, dar nu prea ma prinde genul..

Link to comment
Share on other sites

ce e asa tare sa fi imbracat in tranning cu dungi de jamaica si sa zici de 100 arde.inca nu am ajuns sa o inteleg pe asta cu fumatu', sa fi high tata, sa fi underground sa fi rapper tru.piesa fara thc nu poate sa aiba mesaj?asta cu cumparatu e fix pwla...unde scrie ca daca faci muzica trebuie sa ai vila si x5?cel mai bun exemplu e Bitza cu Sufletul orasului, un album f. prost.A vazut ca nu tine cu fumurile si albumu de anu asta cred ca il egaleaza pe Sevraj ca mesaj si beat..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...