Jump to content
phantomas90

Azi am facut o fapta buna(cred eu)

Recommended Posts

Folosind cele scrise de Curiosul in tutorialul lui despre phising pe dc++ am dat de dimineata peste un profil de mozilla firefox bogat in parole. Am luat prima: loginul de yahoo...era o fetita de 16 ani...dupa ce am enervat-o vreo 10 min ca tot o scoteam de pe mess i-am retinut ID-ul si i-am dat add de la mine.I-am spus ca i-am luat parola de la yahoo, 1 min n-a mai zis nimic...a intrat repede si a schimbat-o.Dupa ce s-a agitat ea putin i-am spus ca ia-m luat mai multe parole.Normal ca n-a crezut.I-am spus ca am schimbat parola la filelist.ro si i-am dat HTML-ul cu toate parolele ei.La care ea: "Pt ca nu mi-ai schimbat nimic poti sa pastrezi contu de filelist"..perfect.Apoi mi-a zis ca are ceva probleme cu calculatorul...Am pus-o sa ia teamviewer si am rezolvat.Avea userul Admin si cand se incarca windows-ul zicea ceva de genu "Ati fost logat pe un cont TEMP"..fara nici o explicatie. I-am cautat niste documente prin calculator...le avea la admin pe desktop..I-am zis sa foloseasca un wildcard la cautare si dupa ce n-a zis nimic 30 de secunde mi-am dat seama ca habar n-avea ce e ala. Din toata chestia asta eu m-am ales cu un cont de filelist cu un ratio de 2 si o invitatie pe care pot s-o trimit(mai tarziu ca acum nu se mai pot da invitatii).Mai am si eu unu daca vrea cineva...dar are acel ratio foarte mic(0.005).Trebuie sa uploadati vreo 2 GB sa ajunga la 1.Dati PM daca vreti.!

Later edit: s-a dat contul de filelist!

Edited by phantomas90
Link to comment
Share on other sites

ca m-ai molipsit sa fac si eu fapte bune:

intrebare intrebatoare: daca mort de plictiseala (prea multa bere) umplu o gagica (mai multe) de poze cu katrina model pe chat de lezbiene si tipa imi spune ca sunt cea mai sexy si de treaba fata pe care a intalnit-o, fac si eu o fapta buna sa ii zic sexu corect? Fapta buna= poate o convertesc la "straight" si ma simt bine religios ca am adus o oaie pe drumu cel bun, sau partea rea ca da ignore la toata floarea masculina cand afla cu cine a stat de vorba... (exclud versiunea cand fata are cuc)

Ah discutii futere apropo:

Hey! Are you submissive?

No, I am lesbian!

:) :)

Link to comment
Share on other sites

N-am zis niciodata de relatie la distanta.Am avut vreo doua si m-a lecuit.Am avut si aproape(ne deveam zi de zi 16/24) si nu a mers.Parerea mea (si cred eu ca asa ar fi bine pt toti): sa ne traim viata cu curve sau relatii de 1 luna maxim 2 si pe la 25-27 de ani sa ne gasim una cu care sa ramanem definitiv.Asta e parerea mea si vreau sa fie tratata doar ca o opinie personala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...