Jump to content
Wisa

Fun stuff

Recommended Posts

Câteva comentarii la ?tirea de pe evz conform c?reia anonimii trebuiau s? pice netul ieri:

Deci daca aceasta nu este alarma falsa ( ESTE POSIBIL SA OPRESTI INTERNETUL LA NIVEL GLOBAL ) Deci Un singur lucru se spoate spune gata cu Netu pt 24 ore :(( Dar totusi este FFFFF greu de hackarit asa ceva doar ca cei de la Anonymos pot sa faca :D iei sunt lideri internetului si hackurilor :D
Sper ca ii vei intelege atunci cand ramai fara internet :))

Sunt si eu Hacker si stiu cei tine mintea !

Daca ar fi isi TinkCode Ar fii bulti 4EVER :))

Foarte bn ce fac si eu sunt un hacker destul de priceput :) nu zic ca as putea sa scric netu dar ma pricep la bulit PC-uri sau chesi din astea sa fac vieusi etc. :) dak vreti sa ma contactati da lasati un mesaj

:*all

mai bine ar face ceva contra lu hack,hack sa nu mai fure bani amaritilor din conturi de exemplu.

ar fi o chestie mai ok cred.

Mda, vrabia malai viseaza... poate doar daca ataca root-serverele sa faca ceva, dar ma indoiesc amarnic ca vor reusi. Imposibil nu este, totusi :)
fiti atenti aici snteti niste rerardati cu toti de la ********* nu stiti la cati ne foloseste int mai ales ptt scoala si copiiX(X(XX(X(X((XX((X(XX(X((X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...