Jump to content
SirGod

Ce ati facut la BAC?

Recommended Posts

Cateva mici statistici (calculate de mine, sper ca am calculat bine):

Valcea:

Trecuti: 3397

Picati: 1196

Total: 4593

Picati: 26%

Pe tara:

Trecuti: 136254

Picati: 73,832

Total: 210086

Picati: 35%

Pe tara: 131 cu 10.00

phantomas90: Am vorbit cu cineva de acolo, am inteles cam cum sta treaba. :)

Link to comment
Share on other sites

perle

Cand eram la Viena a picat pe pamant o batranica la intrarea in metrou"

"L-a vazut Spanu si l-a convins pentru a-l face asistentul lui"

"Harap-Alb a trebuit sa-si ia viata in propria lui mana"

"Cand privesc in al tau ochi ma simt de parca ma sufoc"

"Nunta mai tine inca si la ora asta cine trece acolo vede ca au venit luna si stelele, iar el(imparatul) poate sa bea si sa chefuiasca".

"Personajele vorbeste in modul dialog". "Parantezele sunt indicatoare schemice".

"Omenia, la noi oamenii, este greu sa o avem. Un prim argument ar fi o pisica pe care noi o lasam sa moara pe strada de foame!" wat!!!

"Dupa marile descoperiri geografice a fost si urmarile marilor descoperiri geografice":))))

Zoe si Tipatescu se iubeau pe la spate."

"Ion Creanga s-a nascut intre anii 1887-1889."

Imparatul avea o gradina si in fund un mar."

"Inima este impartita in doua atricule si doua testicule."????

Moromete plecase in excursie sa vanda cerealele."

"Antarctica este un continent alb din cauza zapezilor care nu se mai topesc odata."

"Eminescu este trist pentru ca nu a reusit sa faca nimic in viata lui."[asta zici ca a zis o black]

"Viata albinelor e primejduita mereu de insecte ca: tantarul, viespea, soarecele si ursii care se urca in fagi unde sunt albinele stranse in colonii si depun miere."

"In padurile Amazoniei traieste o jungla fioroasa."

am ras cu lacrimi:)))

Link to comment
Share on other sites

A fost cel mai jegos bac dintre toate... Multe magarii, examenele propriu-zise nasoale rau, cel putin la matematica, nici un fel de egalitate intre elevi, una e sa dai la istorie unde s-a luat numai 8-9-10, alta e sa dai la matematica M1 unde s-a luat 1,5 - 2 - 3 - 4 -5 - 6, notele au fost penale, la 2 lucrari identice, diferente de 2 puncte intre ele si multe altele. Cred ca si contestatiile for fi tot de mantuiala.

LiviuCool: Nu, http://mta.ro/admitere/Locuri_admitere_2010.pdf

Link to comment
Share on other sites

"Personajele vorbeste in modul dialog". "Parantezele sunt indicatoare schemice".

"Omenia, la noi oamenii, este greu sa o avem. Un prim argument ar fi o pisica pe care noi o lasam sa moara pe strada de foame!" wat!!!

Imparatul avea o gradina si in fund un mar."

"Antarctica este un continent alb din cauza zapezilor care nu se mai topesc odata."

"Viata albinelor e primejduita mereu de insecte ca: tantarul, viespea, soarecele si ursii care se urca in fagi unde sunt albinele stranse in colonii si depun miere."

"In padurile Amazoniei traieste o jungla fioroasa."

Bashed!Daca asta e nivelul studentilor romani...

Link to comment
Share on other sites

!_30: Acolo, la ATM unde vreau eu, am mancare si cazare gratuita, si cand termin, voi fi (sub)locotenent + inginer, voi avea serviciu stabil si salariu bun. In plus sunt multe sporuri la armata, cum ar fi cele pentru cazare si altele.

Ontopic: Daca picai la romana, bun, nu prea te ducea capul. Dar sa pice cineva la matematica, mai ales M1 e ceva perfect normal, au fost nasoale rau subiectele.

Link to comment
Share on other sites

!_30: Acolo, la ATM unde vreau eu, am mancare si cazare gratuita, si cand termin, voi fi (sub)locotenent + inginer, voi avea serviciu stabil si salariu bun. In plus sunt multe sporuri la armata, cum ar fi cele pentru cazare si altele.

Nytro, Nytro si eu tot asa visam inainte sa intru in sistem.O sa vezi tu pe parcurs diferenta dintre ce se prezinta si ce este acolo.Cel putin aia cu salariu m-a dat pe spate.Daca nu te ridica astia de la orange sau vodafone dupa ce termini sa-ti plateasca ei scoala si sa lucrezi pentru ei o sa vezi ca nu-ti prea ajung banii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...