Jump to content
Guest Mosad

[Petitie]Sectiune privata

Sunteti de acord?  

87 members have voted

  1. 1. Sunteti de acord?

    • Da
      66
    • Nu
      21
    • Indecis
      5


Recommended Posts

Ce teste ma? Cui ii pasa ca intra si oameni care nu stiu prea multe? Acei oameni stau linistiti in banca lor. null_time, tu sti ce e ala IP de cand te-ai nascut? Daca te intreb ce headere foloseste protocolul IP sti ce sa imi spui?

Esti offtopic, s-a mai discutat asta, nu se vor pune restrictii desteptii pulii ce sunteti.

Link to comment
Share on other sites

1) Cost anual de ..sa zicem 20 euro/caciula( in functie de cum se negociaza cu @sosetutza spatiul )

2 ) Negociat cu @sosetutza gazduirea ca e baiat de-al nostru si nu ne ia pielea de pe os :)

3) Dupa obtinerea gazduirii se face virtualizarea sistemelor de operare windows (100 buc) linux (100 buc) /dupa caz .

4 ) In momentul cand un user devine V.I.P plateste taxa dupa care primeste acces la un virtual ( windows sau linux ,la alegere ) ,care e numai al lui .

5) Sectiunea privata de pe forum se imparte in doua ,respectiv tool-uri pentru windows si pentru linux .

6) Fiecare membru V.I.P poate sa posteze diferite tool-uri in cele doua sectiuni .Nimeni nu poate sa descarce din cele doua sectiuni .

7)Un script upload-eaza automat o data la 24 ore pe virtualul fiecaruia noutatile aparute in sectiune ,fara acceptul lui ( dupa caz windows sau linux ) .

8) Fiecare membru cand isi acceseaza virtualul gaseste tool-urile acolo , poate sa le foloseasca dar nu poate sa le copieze , multiplice , descarce , se face o limitare in respectivul OS in acest sens .( nu stiu cum s-ar putea face asta ..plm ..i sclipeste mintea la vreunu s-o faca si pe asta ,un fel de "parental control" )

9 ) Gata ca mi-e rau ,am baut toata noaptea si-mi vine sa borasc .Pa !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...