Jump to content
sado

Talibanii antreneaza maimute teroriste

Recommended Posts

maimuta-taliban.jpg?width=600

Strategii Al-Qaeda din Afganistan au anuntat ca dispun de noi trupe care vor semana moarte si groaza in randul soldatilor NATO. Noii razbonici de sub flamura Islamului nu sunt altceva decat...maimute pe care talibanii le-au invatat sa arunce grenade, sa poarte incarcaturi explozive si chiar sa traga cu mitraliere Kalashnikov.

Conform unei anchete derulate de serviciile secrete chineze, maimutele sunt atat de bine dresate, incat pot trage cu un Kalashnikov sau chiar cu o mitraliera usoara de tip Bren. Culmea ironiei este ca talibanii au intrat in posesia unor manuale secrete editate de CIA in anul 1967, in care sunt explicate etapele dresajului maimutelor, astfel incat inteligentele mamifere sa devina niste combatanti periculosi. Conform manualului CIA, maimutele pot fi motivate cel mai bine daca primesc recompense sub forma de banane si alune prajite. Maimutele-soldati nu sunt la prima aparitie pe fronturile razboaielor moderne. maimuta.jpg?width=500&height=500

In timpul deselor confruntari armate dintre India si Pakistan, ambele tabere beligerante s-au folosit de trupe de maimute care patrundeau in taberele inamice si se aruncau in aer, provocand pagube materiale si victime umane. "Maimutelele sunt cele mai inteligente animale, atat de inteligente incat pot fi invatate sa intreprinda actiuni mult mai complicate decat sa arunce grenade sau sa traga cu mitraliera", afirma Christopher Coe, director al Harlow Center for Biological Psychology.

Sursa: Descopera.ro

Edited by beaubere
Link to comment
Share on other sites

Guest ballack

eu am un caine lup pe nume CIUC , l-am invatat metasploit si php . In curand o sa il invat cum sa tina o bazooka si un sniper in mana si sa omoare moldoveni .

Link to comment
Share on other sites

si noi avem o maimuta cheala in Romania

true

eu am un caine lup pe nume CIUC , l-am invatat metasploit si php . In curand o sa il invat cum sa tina o bazooka si un sniper in mana si sa omoare moldoveni .

pwned. dar vezi sa omoare un anumit moldovean pe care amandoi il stim si il iubim :))

Link to comment
Share on other sites

Rusii in al II-lea razboi mondial, infometau cainii apoi puneau mancare sub tancuri si ii puneau sa o caute, educati astfel, le prindeau explozibil, si cand se zareau tancurile inamice, infometati ii eliberau din lesa, cand se pozitionau sub tanc detonau de la distanta explozibilul.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...