Jump to content
Guest blackboy1337.

De ce am luat ban...

Recommended Posts

De curiozitate, scrie undeva in regulament "nu dati deface-uri la intamplare ca luati ban" ???

La urma urmei e forum de hacking si fiecare da deface la ce-l taie capu`.

Daca vine unu si da deface la NASA, toata lumea o sa-l mangaie pe cuc si o sa-l idolatrizeze dar nimeni nu o sa-i dea ban pentru ca si-a bagat degetele in munca oamenilor.

Sa fim seriosi....

Link to comment
Share on other sites

si de ce trebuie facuta publica o astfel de intrebare? Sau nu stiu, nu scrie cine a dat ban in mesajul de avertizare?... cred ca mergea un simplu privat sincer celui care te-a taxat in care explici nelamurirea. Decat caterinca pe tema daca meriti sau nu.

Link to comment
Share on other sites

Si spuse el cu atata intelepciune!

Da de unde stie luminatia ta ca el nu o sa faca nimic? Ai citit cumva in urina?

Ps: in ultimul timp un val masiv de cretini se revarsa asupra RST-ului.

Ps2: @Mish, ce mai invarti ca nu te mai vede omu` ?

M-am saturat de "haceri" ca tine si ca ala.. stati naiba in banca voastra.. numai comentati aiurea atata, mai bine s-ar face rst privat, inscrierea sa sa faca pe baza de vouch, adica sa garanteze 2-3 persoane.. pentru un user nou!

Link to comment
Share on other sites

Pssss, a vorbit profetul. Va rog frumos sa-l ascultati...

Ma, cum cucul meu ajunsasi sa te iei de mine. Eu de bine, de rau am mai miscat cucul pe ici, pe colo dar tu nu ne-ai aratat nimic.

Aaaa, probabil ai vazut ca am 200 si ceva de posturi dar nimic concludent. Asta pentru ca mi-am sters cam ~600 de posturi din cauza valului de tembeli care a navalit asupra RST-ului - dar de ce dracu iti dau tie explicatii???

Ps: o mica smotoceala poti sa-mi faci si mie si lui Mish?

Ps2: vezi ca lui Mish ii place smotoceala cu apa calda.

Da inteleg akm de ce te comporti ca o domnisoara :)

Perlexploit :: Pagina de start :))

PS: Ba omule, ce crezi ca este mai important? sa cunosti ceva sau sa arati la lume ca stii ceva?

Hai sa-ti mai spun o vorba... in viata tot timpul trebuie sa pari mai prost decat esti!! Dar stii de ce ?

Link to comment
Share on other sites

stii care e treaba.. eu nu o sa-ti mai raspund! asta e ultimul replay, si asa am facut prea mult offtopic! Chestia este ca tu vrei sa pari ceace nu esti! Tu ti-ai dorii multe, dar nu poti! Stii intrebarea aia care ti-am pus-o mai sus: " De ce in viata trebuie sa pari mai prost decat esti?", ar trebui sa ii dau raspunsul pentru ca ma simt dator fata de toti care au citit aici...dar nu am sa-l dau din cauza ca prostii se vor considera destepti, stii fiecare intelege ce vrea si apreciaza ca atare!

Nu stiu de ce imi arati acel link

o0vypv.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest blackboy1337.
Ratatii aia dadeau DDOS la RST. Stiu ca unul dintre ei, Dark_Light/Knight sau cum era, luase bataie, de la cineva de pe ISR :))

Dark_Knight a luat bataie ? :)):)) waii de la cine ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...