Jump to content
jicu

obsedati pe forum

Recommended Posts

nu inteleg un singur lucru:

de ce mama dracu nytro miai dat cartonas rosu, warn?

http://rstcenter.com/forum/25097-cum-fac-un-server-proxy.rst#post168282

sa stie toata lumea cine pula mea ii krisler si bonlavu ' de bambocha care ii place mult iaurtu de fructe si bananele.krislere recunoaste ca esti un n00b si ca tu ai vrut sa ma tragi pe mine in teapa si ca esti un obsedat si tu si bambocha...si pe langa asta o ai si mica si cand o ridici cu penseta cade.esti un cacat fara gagica si bani si nu ai nici harfe kalumea.recunoaste ca o iei in gura...

Link to comment
Share on other sites

pentru ca suntem la offtopic pot sa-mi exprim si eu parerea, metionez ca limbajul tau jicu nu este adecvat sau acceptat pe acest forum.

cat despre nytro si eu am ceva de impartit cu el... dar am facut-o pe privat, nu trebuie sa-ti speli rufele de fata cu toata lumea, mai ales cu o astfel de exprimare nu o sa atragi simpatizanti care sa-ti sustina cauza.

sper sa vedem mai rar astfel de iesiri pe forum!

Link to comment
Share on other sites

draga blech nu is academician si nici doctor docent si la nervi face to face nu ma exprim deloc.avand in vedere ca nu pot sa imi exersez pe forum cunostintele dobandite in spatele blocului am incercat prin topicul asta sa trag un semnal de alarma, forumul treptat treptat devine un "el dorado" .nu suport sa se dea mai destept unu ca mine iar altul mai destept decat amandoi recte Nytro sa imi arate un cartonel rosu.nu pun la indoiala calitatile lui informatice dar prea il mananca sub maieu pe baiatu' asta care se crede mare smardoi si care mentionez:

http://rstcenter.com/forum/off-topic/24297-offtopic-caterinca-misto-etc-2.html

vrea sa intre la ATM ca sa il sparga de cash?

so Nytro boss astept scuze.

iar blech urmasc forumul de 2-3 ani cred si niciodata nu am vazut aici atata dezinteres.

Link to comment
Share on other sites

da blech.pe langa asta ii vad si pe unii pe aici cu mari figuri de hackeri care inca il confunda pe KANT CU KENT si care sunt dati exemple doar findca sunt tolerati de adminii forumului.nu stiu daca iubiti limbajul meu de mircar imputit care pe vremuri cand inca se mai putea avea mai multi bani de tigari din poc's uri decat aveau parintii vostri.

cred ca ar fi mai ok daca la inregistrare ar fi puse cateva teste logice sau chestionare.

daca ajungi pe forumu asta si nu ai habar de adsense si vrei sa fi hackar si vrei factura fiscala la forumuri .edu e grav...puneti macare o lista a staffului sa stim pe cine sa injuram.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...