Jump to content
keenzo

Mesaj din partea francezilor pentru români

Recommended Posts

Mesaj din partea francezilor pentru români: "S? v? f.t, români! V? ur?sc pe to?i ?i vreau s? distrug Uniunea European?"

Contul de Twitter al ministrului francez de externe a fost piratat ?i au fost postate cuvinte jignitoare la adresa românilor.

Evenimentul s-a petrecut în aceea?i zi în care pre?edintele Nicolas Sarkozy încerca s? conving? liderii europeni reuni?i la Bruxelles c? expulzarea romilor din Hexagon nu încalc? legea, conform evz.ro.

"F..K YOU ROMANIAN PEOPLE ! I HATE YOU ALL AND I WANT DESTROY EU!" ("S? v? f.t pe to?i românii! V? ur?sc pe to?i ?i vreau s? distrug Uniunea European?")

aici!

hmmm:-? se razbuna rau pe noi!>:)

astia nu stiu ce ii asteapta!>:)>:)

Edited by keenzo
Link to comment
Share on other sites

Guest User Name

adevarul e ca nu e frumos ce fac ei,doar ca noi suntem cum suntem,si pe deasupra mai avem si tupeul sa ne razbunam!pentru ce?pentru o vorba aiurea ,aruncata in vant...so cherau :)))

Link to comment
Share on other sites

cineva trebuie sa le explice odata occidentalilor ca a fi roman nu inseamna a fi tigan , nespalat , murdar , hot sau alte adjective pe care ni le atribuie . ei uita ca jumate din medicii care le salveaza vietiile in fiecare an sunt romani . se stie demult ca francezii is xenofobi , dar se mai stie si ca sunt cei mai ratati si cei mai lasi din lume , cautati si o sa vedeti ca de fiecare data cand au fost atacati de alte popoare au pierdut fara apel . a trebuit sa vina strabunicu meu cu strabunicii vostri sa ii elibereze . ratatii europei , dar la urma urmei franta este o "mare putere" mondiala deci nu se tine cont de cele spuse mai sus .

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Ai dreptul sa comentezi in privinta schimbarii atunci cand chiar tu incerci sa schimbi ceva. Cati dintre voi a incercat cu adevarat sa schimbe ceva in privinta tiganilor? Nu mai asteptati sa faca altii ceva in locul vostru si sa va dati rotunzi pe net. Oricine poate sa comenteze din spatele tastaturii dar putini iau masuri, fie ele bune sau rele.

Topic inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...