Jump to content
4Tunes

Salut !

Recommended Posts

Numele meu este dragos! Nu am cine stie ce cunostinte din domeniu dar sunt dornic de invatare. Am contul de mai multa vreme insa acuma m-am hotarat sa intru deabinelea pe el pentru ca am avut o problema cu un sv de cs(adminii) si vreau sa plateasca si ei aceasi moneda... Deci sunt curios de hack-uri pt sv de cs...

Sa auzim de bine ! :)

Link to comment
Share on other sites

salut, bine ai venit.

hack-uri pentru servere de cs nu prea gasesti. Daca vrei sa platesti cu aceeasi metoda(desi razbunarea e o arma cu 2 taisuri), poti face mai multe chestii. Insa pentru oricare dintre ele v-a trebui sa inveti cate ceva.

Spre exemplu: Invata un pic de php, iti faci un script de flood, il urci pe un host gratuit si floodezi acel server.

Invezi ceva c/c++, cauti codul sursa de la un troian il modifici pentru a putea face ce vrei tu, si incerci sa il pacalesti pe cel care tine serverul sa ruleze acel program pe calculatorul cu serverul, v-a trebuii sa inveti niste social engineering pentru asta. Gasesti multe informatii pe aici.

O alta sugestie, nu cere sa ti se dea mura in gura (ex: ajutati-ma sa sparg parola de mess de la x, sau care ma ajuta sa sparg serverul de cs al lui y, nimeni nu te v-a ajuta, v-a trebuii sa inveti sa faci tu asta daca vrei sa ai viata buna pe aici, altfel vei fi ignorat in cel mai bun caz, in cel mai rau caz ... verifica aici ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...