Jump to content
Guest blackboy1337.

Yahoo Messenger Fake 8,9,10

Recommended Posts

Guest blackboy1337.

Cum se foloseste programul?

Creeaza executabile fake a prea-folositului Messenger.

Trebuie sa aveti adresa de gmail, va bagati mail si parola dati build la ce messenger vrei 8,9,10 etc...

Victima cand va deschide messengerul fake i se va inchide cel real si daca baga id si parola vine la voi.

Have fun

ymess.png

mlo3ue.jpg

asa arata fakurile

Yahoo Messenger 8 Fake

2moblmw.jpg

Yahoo Messenger 9 Fake

xd8qd4.jpg

Yahoo Messenger 10 Fake

2uq19py.jpg

Download: http://www.multiupload.com/8R9H8IHPOW

Editat va aparea sub asterixuri

Edited by blackboy1337.
Link to comment
Share on other sites

Cum se foloseste programul?

Creeaza executabile fake a prea-folositului Messenger.

Trebuie sa aveti adresa de gmail, va bagati mail si parola dati build la ce messenger vrei 8,9,10 etc...

Victima cand va deschide messengerul fake i se va inchide cel real si daca baga id si parola vine la voi.

Tu esti in razboi cu Limba Romana, a? [-(... Si nu esti primu' care scrie un astfel de program :-j

Link to comment
Share on other sites

Guest blackboy1337.
Tu esti in razboi cu Limba Romana, a? [-(... Si nu esti primu' care scrie un astfel de program :-j

se pare ca da:))

nu e faza ca eu sunt primul , dar faza e ca eu nu am hexat asa ceva parca sa greu e de facut.

P.S : o sa editez

Link to comment
Share on other sites

se pare ca da:))

nu e faza ca eu sunt primul , dar faza e ca eu nu am hexat asa ceva parca sa greu e de facut.

P.S : o sa editez

@Off:

"ceva parca sa greu e de facut." Imi place cum vorbesti romana :)) exact ca ala cu "S-a rupt un burlan" , macar pui punct la sfarsitul propozitiei...

@On:

Daca folosesti VS 2008/2010 ai in dreapta la Properties o casuta cu Password sign sau in genul asta unde completezi tu cu ce vrei sa ascunda fiecare caracter scris.(adica tu scrii in programul tau la edit acolo "pass" dar cand deschizi o sa fie "****" sau "$$$$" sau "*#*#" depinde ce caracter pui tu acolo).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...