Jump to content
culay

7n.ro

Recommended Posts

7n.ro cu nu mult timp in urma era ceva de genu hi2.ro

Acum e site de vizionare clipuri online

***** in gat de prosti,aveam acolo 2 scripturi am lucrat la ele de 3 luni si era aproape gata acum cand incerc sa intru zice ca nu exista!X(

7n.ro se vede ca a fost facut de un amator,mai si fura scripturile la membri!

Link to comment
Share on other sites

7n.ro cu nu mult timp in urma era ceva de genu hi2.ro

Acum e site de vizionare clipuri online

***** in gat de prosti,aveam acolo 2 scripturi am lucrat la ele de 3 luni si era aproape gata acum cand incerc sa intru zice ca nu exista!X(

7n.ro se vede ca a fost facut de un amator,mai si fura scripturile la membri!

Tu la loguri zici scripturi? Ce scripturi asa de grandioase ai scris tu de ti-a luat 3 luni? Vrajeala.

Link to comment
Share on other sites

si tu esti la fel de "amator ca el". daca erai destept aveai backup.

Bai plm esti la fel de inteligent ca si nickname tau

Deci e vina mi-a ca am pierdut scripturile nu,asa ai face si tu in locul lor pac,pac,pac azi firma de webhosting maine site de vizionare clipuri online,lasi in urma sute de clienti pagubasi.

In cazul tau azi barbat maine femeie

Vorbesti si tu sa te afli ca dai un reply sa ai mai multe posts

Link to comment
Share on other sites

Bai plm esti la fel de inteligent ca si nickname tau

Deci e vina mi-a ca am pierdut scripturile nu,asa ai face si tu in locul lor pac,pac,pac azi firma de webhosting maine site de vizionare clipuri online,lasi in urma sute de clienti pagubasi.

In cazul tau azi barbat maine femeie

Vorbesti si tu sa te afli ca dai un reply sa ai mai multe posts

bai scula, mai intai arata putin respect, ca suntem oameni, nu animale, si te anunt ca plm stie mult mai multe ca tine, deci nu te-as sfatui sa comentezi la el. + ca a avut dreptate. daca erai destept, tineai cate o copie a script-ului necesar si in pc.

Link to comment
Share on other sites

+1 @vLaDdO96

+1 @plm

@culay ma copile daca nu ai gandit si nu ti-ai facut backup, nu te apuci de facut niste scripturi asa de grandioase (vorba lu bebee) pana nu te pui la punct cu tot ce trebe si cu un plan in caz ca pica serverele, la asemenea scripturi la care lucrezi 3 luni(imi pare abureala) trebuie sa ai si un plan B

Link to comment
Share on other sites

pana mea administratorul de la 7n.ro e un poponar pentru simplu fapt ca nu a anuntat macar cu o saptamana inainte membri sa iti copieze script-urile

Ori suntem golani ori nu mai suntem :))

Eu asta incerc sa explic,dar vine pustanii astia smecheri si se baga si iei ca musca in lapte!

Sar putea ca administratoru de la 7n.ro sa fie pedofil si dea i ia apararea vlad ala:))

Link to comment
Share on other sites

@culay imi spui si mie te rog cam in ce constau scripturile alea, de ti-a luat 3 luni sa le scrii?

Era un script la site-ul meu (Html+css+js)

Nu am lucrat in fiecare zi la el,odata la 5-6 zile scriam ceva la el!

Dar nu asta conteaza,putea sa fie o pagina html cu background+text conteaza ca am muncit la el,deci trebuia sa anunte inainte cu 5-6 zile!

Edited by culay
Link to comment
Share on other sites

Serverele au fost suspendate fara ca noi sa fim instiintatii cu 24 de ore inainte,userii care au avut pachete cu plata au fost anuntati,pentru restul ne cerem scuze pentru neplacerile create acestea sunt riscurile unor pachete gratuite,daca citeati tos-urile acum nu mai aveti aceste nelamuriri.

Sfat : Pentru cei care vor sa intre in astfel de afaceri "web hosting" mai bine va ganditi la altceva,daca nu vreti sa investiti degeaba.

Edited by doi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...