Jump to content
skyner

cum iti terorizezi vecinul?

Recommended Posts

1.fa-i profil cat mai atragator pe un site de matrimoniale gay /forum gay ..asteapta sa fii contactat de alti bulache apoi da-le nr .lui de telefon

2. cumpara/gaseste un butoi de plastic folosit in constructii(cca 150 l ) sprijina-l de usa lui astfel incat atunci cand deschide usa sa se rastoarne in casa - in liniste deplina umple butioul cu apa + 2 sacose luate de la tomberon pline cu materii cat mai perisabile si urat mirositoare - suna la usa - fugi

Link to comment
Share on other sites

Asta a fost varianta pe care am gasit-o eu folositoare ...el se plangea ca de fiecare data cand eu plecam la liceu dimineata..ei erau treziti de tropaitul meu pe scari...si ca nu pot dormi linistiti ... + orice fir de par care era prin scara era din cauza mea ...nevasta-sa era deranjata de faptul ca eu merg cu gluga in cap pe scara .. ca beau bere cu baietii in parcul in care ei se plimba seara ... ca imi aprind tigara in scara si ii intra fumul in casa ...ca e stricat acoperisul din cauza ca merg eu pe bloc ..picatura a fost varsata in momentul in care m-a facut incult si pe mine si pe ai mei..si ca ce se face el cu vecini de genul ...(mentionez ca amandoi parintii mei au terminate cel putin o facultate , au lucrat intr-un domeniu artistic pentru mai bine de 15 ani ..iar eu am fost la un liceu de coregrafie - balet clasic ) ...asa ca m-am gandit ca cea mai buna varianta de a-i demonstra vecinelului cat de dox sunt ...a fost s'o fut pe fiica-sa ..

Din momentu' acela ..a inghitit galusca , a tacut malc de fiecare data si n-am mai avut probleme cu el .

Daca are baiat...imbata-l pana nu se mai tine pe picioare ...si du-l intr-un bar de poponari .

Link to comment
Share on other sites

1.fa-i profil cat mai atragator pe un site de matrimoniale gay /forum gay ..asteapta sa fii contactat de alti bulache apoi da-le nr .lui de telefon

2. cumpara/gaseste un butoi de plastic folosit in constructii(cca 150 l ) sprijina-l de usa lui astfel incat atunci cand deschide usa sa se rastoarne in casa - in liniste deplina umple butioul cu apa + 2 sacose luate de la tomberon pline cu materii cat mai perisabile si urat mirositoare - suna la usa - fugi

vai ce dura e astaaaa, urat urat, dar bine gandit :))...incercati jocul Neighbor from Hell :)), poate ve placee:P

Link to comment
Share on other sites

Se da un ratat de vreo 40 de ani, virgin, jegos, cu niste urechi de elf si 3 fire pe cap care inca sta cu parintii. De fiecare data cand dau muzica un pic mai tare ca vreau sa ma simt si eu bine cu un joint si o bere cand vin de munca, spartu asta suna la politie. Unde sa-i dau sa-l doara cel mai tare bagami-as ce am mai scump si trag in neamu lui. Sta deasupra mea. Mentionez ca sunt in Germania, vreau ceva special dar nici sa nu am probleme cu garda ca oricum au boala pe romani.

Link to comment
Share on other sites

Se da un ratat de vreo 40 de ani, virgin, jegos, cu niste urechi de elf si 3 fire pe cap care inca sta cu parintii. De fiecare data cand dau muzica un pic mai tare ca vreau sa ma simt si eu bine cu un joint si o bere cand vin de munca, spartu asta suna la politie. Unde sa-i dau sa-l doara cel mai tare bagami-as ce am mai scump si trag in neamu lui. Sta deasupra mea. Mentionez ca sunt in Germania, vreau ceva special dar nici sa nu am probleme cu garda ca oricum au boala pe romani.

Lipeste-i usa cu silicon sau cu poxipol noaptea ... da vezi sa nu lasi urme :)))

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Da Tex ai dreptate, cand am facut cursul de limba germana...bine stiam ceva ceva de inainte...am dat un test de cunostinte inainte si am intrat direct la b1..am luat cu 98 %....mi-a zis aia cand mi-a dat diploma...tu nu esti tigan, tu sti sa te integrezi. Nu vreau sa ma laud...dar zic ca pentru politie toti aratam la fel..tot hoti si tigani..egal ca o spun sau nu spun sau nu o arata...si se vede dupa felul cum vorbesc, limbajul trupului...etc...na nu toti isi dau seama...in fine...probleme nu am cum sa-mi fac daca nu sunt dovezi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...