Jump to content
Guest Nemessis

[Prank] Cum sa "revergorezi" o relatie

Recommended Posts

Guest Nemessis

Intamplator am capatat acces la mailul unei persoane care a dat click pe linkul care nu trebuie. Nu ma intrebati cine e ca habar n-am, e victima random. Cum ma plictiseam am zis sa arunc un ochi prin mailurile trimise si primite. So... omul mare romantic atat el cat si gagica lui. Un exemplu concludent de corespondenta intre cei doi:

beforem.th.png

Si ce am zis eu. Prea mult romantism strica si devine plictisitor. Hai sa le adaug niste sare si piper in relatia lor. Asa ca am trimis din mailul baiatului urmatorul mesaj catre prietena lui:

afterb.th.png

Deci ce ziceti? Sunt un adevarat doctor al dragostei? Ar trebui sa cer bani pentru o asemenea consiliere matrimoniala?

Link to comment
Share on other sites

Romeo de Romania , un curvar incurabil care danseaza pe muzica de la radio intinzandu-si rufele in timp ce mananca paine prajita cu unt si se gandeste la iubita lui , Andrada :)))) Prea tare ! ! !

Chiar esti Dr. LovE mai Neme :)) speram sa-i si raspunda fata pe mail , dar mai degraba cred ca-i trage vreo doua injuraturi si o flegma-n fatza de nu stie ce-i cu el cand il vede :))))) iar el , saracul , debusolat se sinucide :))))

The End !

Link to comment
Share on other sites

Sa fim pesimisti: Ai stricat un cuplu.

Sa fim optimisti: Ala chiar a inselato, tu iai facut treaba mult mai usoara, si in plus acum fata nu mai este bataia lui de joc, si ea probabil ia dat liber si acum are timp sa`si caute pe altcineva care chiar sa o iubeasca... wtf \m/

good job :)

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea: or sa se intalneasca, ea o sa ii spuna de mailul primit, el ii raspunde ca nu stie, ea il arata, el ii spune ca ca a intrat cineva la el in mail in mod "fraudulos", ca doar nu e prost sa ii dea mesaj ca o inseala si acum, cand sunt fata in fata sa nu mai recunoasca, ea il crede, ei se impaca, el schimba parola de la casuta postala.

Link to comment
Share on other sites

Are 15 ani sau ceva tipa aia ca nu vad bine?:))

Cred ca o sa-i futa un telefon de pe cartela cu multe minute, o sa-l intrebe de ce a fost un agarici curvar, el o sa-i zica ca e o tarfa proasta si ca nu stie despre ce vorbeste pana la urma ea zice ca nu-i mai face muie el zice cai pare rau si se impaca. Life is beautiful...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...