Jump to content
don.paco

Charles "lucky" luciano cel mai tare gangster

Recommended Posts

bah...da ce sa va cer voua...sunteti niste frustrati fratilor...pe acest forum..nu va place uitati-va la prostiile care le postati voi ma....nu sunt EMO... scriu ce vreau si cu ce culoare vreau...ca n-am faqt nmc..rau....unii dintre voi habar nu aveti cum va cheama...ati terminat liceul macar? .... nu-mi zice-ti mie ce sa fac...mey cocostarcilor....marii hakeri unde-s:) eu respect doar cei care administreaza acest forum.care se preocupa pentru el...nu vb...cu copii....intrati aici HaiPa Hosting Blogs ....

Link to comment
Share on other sites

bah...da ce sa va cer voua...sunteti niste frustrati fratilor...pe acest forum..nu va place uitati-va la prostiile care le postati voi ma....nu sunt EMO... scriu ce vreau si cu ce culoare vreau...ca n-am faqt nmc..rau....unii dintre voi habar nu aveti cum va cheama...ati terminat liceul macar? .... nu-mi zice-ti mie ce sa fac...mey cocostarcilor....marii hakeri unde-s:) eu respect doar cei care administreaza acest forum.care se preocupa pentru el...nu vb...cu copii....intrati aici HaiPa Hosting Blogs ....

Tu esti cel mai frustrat dintre noi. Si pe langa asta, mai esti si analfabet. Lasand limbajul tau de gangster la o parte, se observa clar un lucru : mai multe puncte decat cuvinte. Ce vezi tu frumos la asta ? O-i avea si tu 15-16 ani si de abea ti-o fi dat mustata la subratu' piciorului si pui filmulete cu americani. Bravo, esti tare, stii sa scrii MARE, cu mov, cu n emoticoane si stii sa vezi filmulete pe youtube. Ghici ce : noua ni se rupe. Cine vrea, se uita. Cine nu, nu. Inca un lucru : de ce pupi adminii-n cur ? Na, mie mi se rupe si de asta, doar ca nu vad legatura cu subiectul abordat. Vrei sa ne arati ca stii sa respecti ? Daca da, te asigur ca nu stii ce inseamna respectul :).

Link to comment
Share on other sites

Legat de semnatura:

"defapt...tu ce plm vrei? vrei realitate?...iti dau realitate"

In realitate se scrie "de fapt" despartit. Asa ca daca vrei realitate, nu mai vorbi tu de altii care n-au terminat liceul ca daca e sa judec dupa felul in care te exprimi, mi-e greu sa cred ca ai trecut chiar prin scoala generala.

Si te rog, mareste media IQ-ului populatiei globului incetandu-ti existenta.

Link to comment
Share on other sites

se observa ca sunte-ti niste ratati cu figuri...voi critica-ti,pai faceti-va fratilor treaba calumea nu asa criticandu-i pe altii ca sunt nu stiu cum....si am trecut prin liceu unii dintre voi a-ti ajuns aici administratori degeaba....voi sunte-ti cei mai smecheri...sunte-ti zero barat;)pustilor... si sunt mare n-am 16 ani:) omu mai greseste .... trebuie sa vorbiti frumos... nu cu limbaj desta de 2 lei... sti-ti sa critica-ti voi... eu am postat pentru cei ce apreciaza asta..care nu stiau...nu sari-ti asa ca doamne fereste va agata-ti dresurile de pisde ce sunte-ti... n-am un limbaj de gangster... am un limbaj ce trebuie folosit pentru hakerii ca voi...:)) duceti-va in plm... de prafuri

Edited by don.paco
Link to comment
Share on other sites

se observa ca sunteti niste ratati cu figuri...voi criticati,pai faceti-va fratilor treaba calumea nu asa criticandu-i pe altii ca sunt nu stiu cum....si am trecut prin liceu unii dintre voi ati ajuns aici administratori degeaba....voi sunteti cei mai smecheri...sunteti zero barat;)pustilor... si is mare n-am 16 ani:) omu mai greseste .... trebuie sa vorbiti frumos... nu cu limbaj desta de 2 lei... stiti sa critica-ti voi... eu am postat pentru cei ce apreciaza asta..care nu stiau...nu sariti asa ca doamne fereste va agata-ti dresurile de pisde ce sunteti... n-am un limbaj de gangster... am un limbaj ce trebuie folosit pentru hakerii k voi...:)) duceti-va in plm... de prafuri

care observa cele mai multe greseli are un cont filelist

Link to comment
Share on other sites

si ce rezolvi ma daca dai ban?:)) tu ala smecheru din cultu betivilor...duceti-va in plm...cu forumul vostru de cacat...sti-ti ca este ilegal sa face-ti asta? o reclamatie ar fi buna pentru voi sa va linistiti ...eu nu v-am deranjat...cu nimic..voi v-ati luat de mine degeaba...va crede-ti prea interesanti...ma copii ma..bagati-va mintile-n cap

Link to comment
Share on other sites

si ce rezolvi ma daca dai ban?:)) tu ala smecheru din cultu betivilor...duceti-va in plm...cu forumul vostru de cacat...sti-ti ca este ilegal sa face-ti asta? o reclamatie ar fi buna pentru voi sa va linistiti ...eu nu v-am deranjat...cu nimic..voi v-ati luat de mine degeaba...va crede-ti prea interesanti...ma copii ma..bagati-va mintile-n cap

Ai zis ca ii respecti pe cei care administreaza acest forum. :|

eu respect doar cei care administreaza acest forum

Dupa ce ca gandesti ca o pizda mai esti si curva.

Habar nu ai ce e ala respect, nu vei sti niciodata.

Link to comment
Share on other sites

pai daca nu sti-ti sa vorbi-ti va lua-ti degeaba de mine...in loc sa vorbi-ti frumos ...sa zice-ti bah ai gresit...vezi numai posta asa...ca nu-i bine..voi ma injura-ti da-ti dovada de prostie cu asta...si nu ma cataloga ca nu am respect...ce respect sa mai am frate...cand vorbiti asa...tine minte ceva...pisda te numesti atunci cand sari cu gura inainte..asha cum ai facut-o tu ma;)... vezi-ti de treaba ta...cand va intreaba cineva ceva...ii raspunde-ti frumos nu ca niste ciobani ... ca asa indeparta-ti pe toata lumea cu figurile voaste...da-ti dovada ca sunte-ti destepti,nu asa;) eu n-am jignit cu nimic...inainte ca voi sa va bagati aiurea in seama...sterge postarea daca nu-ti convine si gata...aratati-mi mie ce-am gresit din acel regulament....?

Link to comment
Share on other sites

pai daca nu sti-ti sa vorbi-ti va lua-ti degeaba de mine...in loc sa vorbi-ti frumos ...sa zice-ti bah ai gresit...vezi numai posta asa...ca nu-i bine..voi ma injura-ti da-ti dovada de prostie cu asta...si nu ma cataloga ca nu am respect...ce respect sa mai am frate...cand vorbiti asa...tine minte ceva...pisda te numesti atunci cand sari cu gura inainte..asha cum ai facut-o tu ma;)... vezi-ti de treaba ta...cand va intreaba cineva ceva...ii raspunde-ti frumos nu ca niste ciobani ... ca asa indeparta-ti pe toata lumea cu figurile voaste...da-ti dovada ca sunte-ti destepti,nu asa;) eu n-am jignit cu nimic...inainte ca voi sa va bagati aiurea in seama...sterge postarea daca nu-ti convine si gata...aratati-mi mie ce-am gresit din acel regulament....?

Ne pare rau daca nu sti-m sa vorbi-m. Si nu ne lu-am degeaba de tine. Si nu, nu vorbi-m frumos. PENTRU CA NU MERITI !. Uita-te la tine, ne vorbesti noua de sus, ne faci prosti, cum ca n-am avea un liceu, dar tu esti atat de prost si ingamfat incat nu-ti dai seama ca postand aici te faci de tot rahatul din lume. Esti un cocalar analfabet prost, gangsta wannabe, si nu-ti dai seama de asta. Si cine are figuri ma ? Nu cumva ala care scrie mare cu mov ca ultima pitipoanca de pe mess ? Ca doar asta stiti sa faceti : stati pe mess, criticati lumea, si sunteti PROSTI !.

Link to comment
Share on other sites

ma ratatule...nu am voie sa scriu cu ce culoare vreau? sunt un mare prost...in plm.unde scrie ca, nu am voie cu acea culoare? tu nu vezi ca nu stii sa vb..ma kk.da tu ce ai facut bun aici ma? nu-ti da cu parerea tu ma...stricatule...altceva nu aveti de facut? movul ce are ma boul pamantului...asta e culoare de pisda la tine ma? mey Aurica flausat ...stai in banca ta...nu ma inchizi tu pe mine ;) oparitule...crd.ca de fapt mama mea e o pisda proasta....si va fac de kkt.cat vreau...ca ma pupa-ti in cur;)

Edited by don.paco
Link to comment
Share on other sites

ma ratatule...nu am voie sa scriu cu ce culoare vreau? esti un mare prost...in plm.unde scrie ca, nu am voie cu acea culoare? tu nu vezi ca nu stii sa vb..ma kk.da tu ce ai facut bun aici ma? nu-ti da cu parerea tu ma...stricatule...altceva nu aveti de facut? movul ce are ma boul pamantului...asta e culoare de pisda la tine ma? mey Aurica flausat ...stai in banca ta...nu ma inchizi tu pe mine ;) oparitule...crd.ca de fapt sunte-ti voi niste pisde proaste....si va fac de kkt.cat vreau...ca ma pupa-ti in cur;)

Incepe sa-mi placa, il cumpar :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...