Jump to content
The Crow

Licenţe jocuri

Recommended Posts

Vând urm?toarele licen?e:

« Counter Strike + Condition Zero = 5€

« Need For Speed: Hot Pursuit = 20€

« Left 4 Dead = 5€

NEGOCIABIL !

Metod? de plat?: Transfer credit/cartel? reînc?rcabil? Vodafone

OFERT? LIMITAT? 84 ORE = 7 ZILE = 1 S?PT?MÂN?

Licen?ele le voi comanda de la NEH ROMANIA - Solutia ta de zi cu zi, ?i le ve?i primi pe e-mail!

Contact:

« Yahoo! Messenger @ twister4cs

« Skype @ c7.style

« Steam @ cedry2khiphop

Cum procedez? A?tept o s?pt?mân?, în acest timp fac o list? cu toate persoanele care doresc licen?e. Dup? o s?pt?mân? (sau ?i mai pu?in, o s? revin cu informa?ii), v? a?tept s? m? contacta?i, eu o s? cump?r licen?ele, ?i dup? pl?ti?i licen?a - ?i o ve?i primi pe e-mail !

Pentru alte informa?ii l?sa?i mesaj. Nu vreau s? v? v?d cu "aa, no de unde ?tim noi c? tu nu dai tzeap?" sau în genul, pentru c? fac treaba asta cât se poate de serios!

NOU! Dac? mai dori?i orice produs dup? NEH ROMANIA - Solutia ta de zi cu zi, l?sa?i mesaj cu numele produsului, ?i eu îl voi achizi?iona ?i vi-l voi oferi la pre? mult mai mic.

Link to comment
Share on other sites

Uit?-te pe ComputerGames.ro - Jocuri, Downloads, Shop, Forum ?i zi-mi ce dore?ti, iar eu î?i voi zice pre?ul.

Chiar nimeni nu dore?te ??? :(

UPDATE:Dac? vre?i ceva licen?e dup? ComputerGames.ro - Jocuri, Downloads, Shop, Forum, zice?i!

UPDATE!!!

Schimb oferta cu urm?toarea:

«5 Licen?e CS 1.6 + CS:CZ

«5 Licen?e CS:S

Pre?: 5€/bucata, orice licen?? 5€, stoc limitat!

Info: Licen?ele sunt luate de la CG, 10€ cost?, eu le dau la jum?tate de pre?, nu este nicidecum vorba de cont-uri de Orange dup? cum zicea cineva, dac? nu ?ti?i, eu a? zice s? t?ce?i din gur?.

Metoda de plat?/contact-ul r?mân acelea?i!

O SEAR? BUN? !

Edited by MrRip
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...