Jump to content
Quid

Martisoarele handjob :)))

Recommended Posts

Nu e enervant ca mai nimeni nu stie basic english these days? Dar si mai enervant e ca majoritatea comenteaza doar ca sa nu para prosti... :)

Oricum, pacat. Handjob-ul e un lucru frumos care trebuie impartasit. Fie el chiar si cu un martisor... :D

Link to comment
Share on other sites

Reportaju chiar a fost amuzant :)) Dovada ca handjobu prinde bine.

Insa pe cretina aia de la engleza-franceza imi venea sa o pocnesc in cap cu o conserva de ton desfacuta, sa-i fac clisma cu cutia de tabla, apoi s-o pun sa pape tot.Cretine imcompetente ca aia o sa ne invete copiii cum se vorbeste limbile straine, si fiindca suge pula bine si are parinti cu bani probabil o sa ia locul altei vaci incompetente denumite femeie, care ar fi avut cat de cat o idee legata de ce pula mea ar fi trebuit ea sa predea acolo....Un cacat.

@ala care se lega de moldoveni : Esti un bulangiu.Femeile sunt curve si proaste oriunde, si cele care nu sunt ori sunt barbati ghei, ori un fel de femei mutant (probabil au un obiect care tinde spre pula, da il mascheaza bine). Stiu moldoveni mai destepti decat tine, si toate rudele tale de gradul 1, la un loc.De asemenea, stiu si aurolaci de 30 de ani mai prosti decat un pusti de 7 ani dintr-o familie decenta.

De unde pula mea s-au luat toti ca moldovenii is prosti? :-?

Link to comment
Share on other sites

Ba RipKid da tu de unde stii ma ca is moldovence? ai ceva puteri extraparasenzoriale de care nu stiam noi?

Nervosule , sa nu-ti plesneasca o vena la cap , mai faci si murdarie aici , mai si murdaresti cu ketchup aiurea . Stai calm , calmo paciente ... Nu am generalizat , m-am referit strict la fetishcanele din clip . Sau poate e si prietena ta / sotia ta pe acolo printre ele . In cazul asta repet afirmatia de mai sus .

ei hai, iar o luam pe criterii etnice?

nu-i asa ca iesencele sunt de apreciat in a prefera ceva hand made, manufactura, mai precis handjob? As mai face o facultate daca m-ar lasa nevasta...

No offence , repet : m-am referit strict la don'soarele din clip :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...