Jump to content
kav_detox

belea

Recommended Posts

ce copii prosti sa moara bibi 8-| o meritati ba ..o meritati din plin!!!! sa intre un pic garda in voi sa va scuture...a doua oara sa stiti cum e cand furati

acum ce sa faci si tu..ia`l pe nu stiu in brate...ala nu trebuia sa zica lu tasu ca tu ai fost...mergeati pe varianta nu stiu, nam vazut nu cunosc...acum spera sa nu te dea tacsu in gat la orange sa iti faca aia pe la garda belele pt 10 euro... dar sa sti ca meriti belele

Link to comment
Share on other sites

m-am gandit sa zic ceva de genul: ca practic nu i-am transferat eu. daca hostez servere de samp ii zic ca a venit un client si a cumparat, iar eu i-am dat direct numarul colegului meu.. si a transferat direct pe al lui. atunci eu n-am nicio vina. si mai e o chestie ca banii au fost trimisi acum o saptamana, iar tasu s-a gasit sa ma sune tocmai azi.

nu o sa tina faza pentru ca daca ar fi fost pe bune asa cum ai zis tu,atunci nu era nicio problema in a primi banii.ori tu l-ai avertizat pe el ca e posibil sa ii fie inchis contul asa ca stiai de la bun inceput ca nu sunt in regula.

Link to comment
Share on other sites

nu o sa tina faza pentru ca daca ar fi fost pe bune asa cum ai zis tu,atunci nu era nicio problema in a primi banii.ori tu l-ai avertizat pe el ca e posibil sa ii fie inchis contul asa ca stiai de la bun inceput ca nu sunt in regula.

a fost totul ok.. ** edited

Edited by kav_detox
Link to comment
Share on other sites

deci te-a tradat.bine,uite cum sa faci.zii ca te-a amenintat un hacker ca iti face rau pentru ca nu ai vrut sa-i hostezi ceva si ca tu nu l-ai luat in seama.posibil el sa fi facut rost de adresa celui care trebuia sa-ti transfere tie banii,i-a spart parola si a trimis un cod fraudat.

Link to comment
Share on other sites

Ba nu fi idiot, politia nu o sa vina sa-ti bata la usa numai pentru 10 euro, nu e o treaba profitabila daca consideri cate ore de munca sunt necesare din partea politiei si al procurorului ca sa te trimita in judecata.

Si chiar in cel mai rau caz , zici ca nu stii , "prietenul" tau a mintit si te-a bagat pe tine ca vinovat, e cuvantul lui impotriva ta, daca nu ai lasat urme atunci chiar nu ai nici o grija.

Link to comment
Share on other sites

Cartela oricum o sa ramana blocata permanent, in legatura cu acest lucru n-ai ce face.Eu zic sa te intelegi cu el, poate ajungeti la un numitor comun..daca e omu' destept nu te crede la faza cu hackerul sau la alta, daca omul e indraznet merge la politie si pt 10 euro.

PS.N-are rost sa te mai joci cu conturi d'astea pt 40 lei.

Link to comment
Share on other sites

bun.... deci acum am vorbit cu colegu asta al meu la telefon. era la un prieten. a zis ca a vorbit tasu cu aia de la orange si intr-o saptamana ii reactiveaza cartela (sau serviciul prepay, ceva de genul). si a zis ca e totul e bine.. sper

oricum mersi.. data viitoare stiu cum fac

cum o sa faci?

Link to comment
Share on other sites

atitudine matura: zi-i lu tatsu ca iti ceri scuze, ii dai cei 10 euro din alocatie inapoi. Si asta invitandu-l la o bere pe care o va da el daca reusesti sa te comporti matur. In acest fel castigi vreo 3 euro sau cat te tine berea. Cat mai e alocatia?

Haide ma, 10 euro? te-a luat tatsu mai mult de protectie a familiei si atitudine, aceeasi situatie se intampla in clasa 1 cand imi fura un coleg un cal de sah...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...