Jump to content
mircea93

Salutari, dragi romani.

Recommended Posts

Salutari, ma numesc Mircea, am 17 ani si locuiesc in Suceava, mai multe detalii nu o sa dau.

Mereu am fost un fan al crackerilor si hackerilor, ce sa zic acuma ca hellsoft(sper din suflet ca nu fac reclama) nu mai este, mi-a zis un amic de site-ul vostru, si se pare ca sunteti destul de renumiti incat am gasit pe un blog un mic deface pe cunoscutul cancan:)

Eu sper sa prind cateceva, poate cine stie, mai invat cate ceva. Momentan as dori sa invat PHP (sunt destul de avansat), dar cine stie poate am sa gasesc un om care sa ma poata ajuta.

In rest,va urez succese in continuare, eu nu prea sunt genul poster, ci mai mult o sa frecventez dupa raspunsuri. Respect in continuare pentru munca depusa. Numai bine baieti!

Edited by mircea93
Link to comment
Share on other sites

salutare,si imi cer scuze ca deschid acest subiect aici...dar am nevoie urgenta de cineva care poate sa'mi spuna si mie cum pot converti un fisier programat in python intr-un executabil

app: am inercat cu PY2exe dar imi da o eroare...

va rog frumos

multumes :)

Salutare, te sfatuiesc sa faci un topic nou in categoria "Ajutor" cu subiectul respectiv, sunt niste utilizatori inregistrati aici ce sunt pasionati de Python si cu siguranta vei primii ajutor.

De ce ai face un topic nou? Pentru a-ti usura intai problemele, cu siguranta nu o sa stea nimeni sa-ti depaneze tie problema intr-o sectiunea ca asta si in special intr-un topic ca asta, spunandu-ti problema in categoria cea mai apropiata ei te va ajuta foarte mult, in primul rand pe tine si apoi pe restul utilizatorilor.

Deasemenea, cand il vei deschide, scrie si ce eroare iti da, un raport si cat mai multe detalii sunt binevenite, fiindca nu poate nimeni sa-ti ghiceasca erorile precum doctorul nu-ti ghiceste boala cand spui 'doctore, ma doare.. au...'.

Numa' bine!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...