Jump to content
bubu2005

Cine a scris biblia?

Recommended Posts

Ma pis pe ea biblie, da reportajele astea cu oameni prosti mereu mi-au placut :))) misto clip

"Domnu nostru Iisus cristos, a fost jefuit pentru noi" si se aude din spate o voce "jertfit" :)))

La 3:35 mosneagu ala la ultima intrebare ce se balbaie :)))) rad si-acuma =)))

Haha, alta proasta, cu moarte clinica 6 luni :))

Edited by Patrunjel
Link to comment
Share on other sites

moise a fost primul care a scris vechiul testament in urma experientelor halucinogene cu diferite substante izotrope... a urmat apoi solomon si alti alcoliti care au experiemntat si ei la randul lor diferite substante halucinogene si au scris ce au vazut cand erau dusi...

acum biserica a scos din original metodele descrise de ei pentru a face substantele halucinogene mai accesibile pentru credinciosi si ii lasa pe pacatosi sa se chinuie fara ele (a se citi, biserica a cenzurat parti din bibilie)...

daca va uitati in istorie, fiecare religie are drogatii ei, taoismul cu chinezii cu opiu, budhismul cu betisoarele parfumate si alte plante izotrope, crestinismul cu ciuperci si ce se mai gasea pe acolo, iudaismul cu tabac si alte ierburi asemanatoare, amerindieni cu ciuperci si varietati de cactus etc...

fiecare are religia lui... in US chiar triburile de amerindieni li se permite legal sa se drogheze in cadrul intalnirilor lor "religioase" (ce bine de ei)

Link to comment
Share on other sites

patrunjel esti roakar de ala prost? cum sa te pisi pe biblie?

iti plac reportajele cu oameni prosti? cei din reportaj sunt doar niste batrani de la tara,pe vremea lor era altfel fata de acum si nu avem de ce sa-i facem prosti

si cea mai adevarata melodie

YouTube - Florin Salam - Citesc Biblia

Edited by parazitul29
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Iti dai seama ca pe Florin Salam il durea in pula de biblie cand a facut melodia asta, si vroia doar sa faca bani, nu?

Si ca sa nu mori curios, nu-s "roakar de ala prost", nici macar nu-mi place metalu (banuiesc ca la el te-ai referit). Chestia e ca eu (spre deosebire te tine) gandesc cu mintea mea, nu accept idei create de alti cacati doar ca sa faca bani. Fiindca la asta se rezuma religia, si biblia, la facut bani de pe curu prostilor. (as zice si "la controlat masele mai usor", da suna prea panicat )

Pe vremea "oamenilor batrani de la tara" biblia era scrisa de altcineva? :-? Interesanta teorie.

~scuze de offtopic ~

Ce-mi plac clipurile cu manelisti prosti filmati pe chroma :)) Toata biserica aia se invarte, el sta pe loc si canta :)) (am lasat pana la ~0:10, blame me :)) )

Edited by Patrunjel
Link to comment
Share on other sites

Parazitule, pe langa faptu ca esti manelist, ai si glume de pensionar. Si da, imi place lemnu', si textura de lemn in general. (vezi textura in DEX)

Ce replici de cacat ai pe tine...astea-s de-alea inregistrate, ca le auzeai si tu pe la baietii smecheri care faceau Germania in 90 si le zici si tu acuma.

Ti-as zice ca esti de cacat, da sunt atatia cacati autentici pe lumea asta, si s-ar simti prosti saracii...

Edit : N-are rost sa mai fac alt post, deci zic tot aici. Esti prost si nu stii sa scrii, da-te-n cacat, am incheiat discutia. (si ai si-un blog urat >:) )

Daca din atatea milioane de spermatozoizi al tau a fost cel mai bun, nici nu vreau sa-mi imaginez cum erau ceilalti.

Edited by Patrunjel
Link to comment
Share on other sites

are cineva bunavointa sa faca publica adresa de messenger a parazitului sa-l futem oleaca la melodie?

LE.dupa ce am citit asta, nu-mi mai trebuie.Nu vreau sa am de-a face cu de astia.

salut all!!!

Sunt nou pe aici mi-am facut cont aicic ca sa invat cat mai multe despre programare si hackin am inceput ca hacker(daca ma pot denumi asa) pe triburile imi faceam conturi asemanatoare cu ale conducatorilor de triburi si ii fraieream pe aia in utlimul hal si pe bitefight imi faceam conturi moderator sv-10 de exemplu si ceream parole nu e hacking doar prosteala .La bitefigfht Nemessis e un fel de legenda pentru uni de atunci de cand a intrat pe conturile de admini, si cu contul de pe sv 6 cu 100 000 de victime muscate(daca o fi el)

@parazitul: daca ai impresia ca ma duce capul doar la a injura sau a da flood atunci ti-ai ales gresit omu.

@mosad:am prins drag de baiet si poate o lectie buna de viata o sa-l trezeasca la realitate.

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

@wildchild o fac eu publica ?

wildchild eu pe net stau 3-4 ore pe saptamana deci noroc sa ai sa ma prinzi pe mess sa ma injuri sa-mi dai flood sau mai stiu eu ce aveti in cap

LE:

ce lectie de viata imi dai tu mie ?

daca manelisti au iq scazut de ce manelisti conduc nu mai q7 x6 si altele ?

Edited by parazitul29
Link to comment
Share on other sites

Nzk2Zjc1MjA2ZDYxNzkyMDZlNjU3NjY1NzIyMDZiNmU2Zjc3MjA3NzY4NjE3NDIwNjEyMDczNzQ3

MjYxNmU2NzY1NzIyMDYzNmY3NTZjNjQyMDc0NjU2MTYzNjgyMDc5NmY3NTJlMmUyZQ==

LE: daca scrii, scrie corect agramatule!

For the record:nu-ti trebuie iq mare sa duci femei la produs sa-ti iei x6 si q7.cu bani scosi pe chestia aia nu m-as lauda.

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

patrunjel, daca tu o sa taci si nu mai postezi nimic aici, o sa se plictiseasca si parazitu sa latre de unul singur.amandoi stim ca ai dreptate insa n-are rost sa te consumi.orice ar mai zice nu-i raspunde, lasa-l in frantz.

LE:nu m-am uitat la tembelizor de un car de ani, insa dupa orice chef heavy metal pe aici e lege sa se bage Immortal de Romania si sa ne prindem in hora.sunt pur si simplu sunt geniali :D

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...