Jump to content
Teakroy

Anti-femei

Recommended Posts

Partial da, le consider inferioare pe femei, "Dumnezeu" e de vina. Dar am descris in detaliu in postul meu in ce sens.

Cat despre "Noi facem copii" e o aberatie. Nu faceti singure copii. Probabil e dureroasa nasterea, nu contest asta, dar nu e cine stie ce vitejie.

Link to comment
Share on other sites

nu ca m-ar interesa asta.

am impresia ca esti o frustrata care sta cu degetul adang bagat in ..geanta in fiecare zi, totusi daca stai pe forum in loc sa iesi la suc,etc sigur esti o urata nefututa de nimeni, deci care e problema ta, esti prea urata, ai nevoie de afectiune, cum te fac sa te simti toate astea?

Link to comment
Share on other sites

Pai daca nu erai refuzat in draci, daca aveai o bruneta deaia buna rau, daca futeai macar cate o alta fata la 2 luni crede ma ca nu mai deschideai topicul asta.

Aici trebuie sa iti dau dreptate ,de 3 ani am trecut neobservat pe unde am fost ,

Nu iti fa griji sunt doar misogin temporar ,aparent singura femeie care am avut am iubito mai mult decat trebuia si am ridicato in ceruri,si cand ridici femeia de tot in ceruri nu e bine sti de ce?

?

Pentru ca dupa aia te baga in pamant.

Si ramai ingropat in pamant si trece la alt barbat,si peste nu stiu cat timp te framanti ca ce ai gresit,asta daca ai o constiinta,daca ai inima rece nu o sa te framanti cu nimic.

Putine sunt bune si alea putine sunt luate aproape in totalitate

Link to comment
Share on other sites

"mai nebun decat toti e inteleptul care incearca sa se faca auzit intre nebuni

benny esti prea idiot ca sa-mi mai bat capul cu ce scrii.

asa e nytro, ma-ta n-a fost cine stie ce viteaza ca te-a nascut.

Edited by empathy
Link to comment
Share on other sites

"mai nebun decat toti e inteleptul care incearca sa se faca auzit intre nebuni

ti-am zis ca eu am penisul mare :>?

ps:stiu ca esti urata si nimeni nu te vrea, daca iti dai jos mustata si te epilezi vorbesc cu black_death sa o faca cu tine

Link to comment
Share on other sites

Partial da, le consider inferioare pe femei, "Dumnezeu" e de vina. Dar am descris in detaliu in postul meu in ce sens.

Cat despre "Noi facem copii" e o aberatie. Nu faceti singure copii. Probabil e dureroasa nasterea, nu contest asta, dar nu e cine stie ce vitejie.

Cu un pic de testeron barbatesc au parte de o nastere tip Jet Li sunt sigur.

Link to comment
Share on other sites

Va sf?tuiesc sa va scrie?i ?i vîrsta la fiecare r?spuns, poate peste 10 de ani ave?i ocazia sa reciti?i ce a?i scris (valabil pentru unii)

Cu un asemenea comportament nu ajunge?i departe , exista obstacole de care nu se poate trece (ma refer la comportament în general).

Prea mult televizor strica , prea multa prostie în fata calculatorului strica, sistemul ?colar oricum strica (valabil pentru ambele sexe).

Fiecare crede a fi tare cînd manifesta un asemenea comportament dar sunt cuvinte irosite f?r? rost .

Va în?eleg ca majoritatea dispera?i intro societate prost construita dar sa nu uitam ca sunte?i voi cei care o men?ine?i în acest mod.

Oare nu suporta?i societatea, sau nu va suporta ea pe voi?

Orice subiect este binevenit atîta timp cat poate fi discutat în mod clar , cu argumente (la subiect) , fiecare î?i poate exprima p?rerea Pro sau Contra in mod inteligent.

Nu trebuie sa va impun? cineva modul de a va comporta , va trebui sa o face?i voi

singuri deoarece o face?i pentru binele vostru .

Nu ma refer doar la faptul cu înjuratul dar problema e ca pentru voi acest lucru e un stil de viata , deci nu va plînge?i cînd o lua?i prin gura deoarece este corect.

"Dou? lucruri sunt infinite: universul ?i prostia omeneasc?, ?i înc? nu sunt sigur de primul"

<<Albert Einstein>>

P.S. (Pentru to?i cei care au probleme de tip sexual sau ma rog nu au avut înc? posibilitatea sa fie satisf?cu?i exista un sigur remediu "Satisfacerea pl?cerilor fiziologice " e ceva normal .)

In cazul in care va plac femeile pute?i face sex împreuna cu ele (sau f?r?) nimeni nu va opre?te , iar dac? vre?i sa va arde?i unul pe altul presupun ca e democra?ie ?i se poate

Combina?i jocuri erotice (folosi?i prezervativul) recurge?i la BDSM dac? e cazul , elibera?i-va mintea , veni?i pe forum ?i posta?i.

Link to comment
Share on other sites

Va sf?tuiesc sa va scrie?i ?i vîrsta la fiecare r?spuns, poate peste 10 de ani ave?i ocazia sa reciti?i ce a?i scris (valabil pentru unii)

Cu un asemenea comportament nu ajunge?i departe , exista obstacole de care nu se poate trece (ma refer la comportament în general).

Prea mult televizor strica , prea multa prostie în fata calculatorului strica, sistemul ?colar oricum strica (valabil pentru ambele sexe).

Fiecare crede a fi tare cînd manifesta un asemenea comportament dar sunt cuvinte irosite f?r? rost .

Va în?eleg ca majoritatea dispera?i intro societate prost construita dar sa nu uitam ca sunte?i voi cei care o men?ine?i în acest mod.

Oare nu suporta?i societatea, sau nu va suporta ea pe voi?

Orice subiect este binevenit atîta timp cat poate fi discutat în mod clar , cu argumente (la subiect) , fiecare î?i poate exprima p?rerea Pro sau Contra in mod inteligent.

Nu trebuie sa va impun? cineva modul de a va comporta , va trebui sa o face?i voi

singuri deoarece o face?i pentru binele vostru .

Nu ma refer doar la faptul cu înjuratul dar problema e ca pentru voi acest lucru e un stil de viata , deci nu va plînge?i cînd o lua?i prin gura deoarece este corect.

"Dou? lucruri sunt infinite: universul ?i prostia omeneasc?, ?i înc? nu sunt sigur de primul"

<<Albert Einstein>>

P.S. (Pentru to?i cei care au probleme de tip sexual sau ma rog nu au avut înc? posibilitatea sa fie satisf?cu?i exista un sigur remediu "Satisfacerea pl?cerilor fiziologice " e ceva normal .)

In cazul in care va plac femeile pute?i face sex împreuna cu ele (sau f?r?) nimeni nu va opre?te , iar dac? vre?i sa va arde?i unul pe altul presupun ca e democra?ie ?i se poate

Combina?i jocuri erotice (folosi?i prezervativul) recurge?i la BDSM dac? e cazul , elibera?i-va mintea , veni?i pe forum ?i posta?i.

no offence dar am impresia ca tu meditezi prea mult, de ce nu iei lucrurile ca atare, e un post de caterinca, nu trebuie sa fii mereu serios si sa gasesti teori si citate si etc

Link to comment
Share on other sites

benny, imagineaza-ti cum ar arata piticul tau facut felii julien sau rondele. sange peste tot.super imagine. du-te si fa-ti o poza asa si puneti-o la avatar, ca sa arati cat de tare esti. daca n-ai incredere in propria-ti mana, pot veni eu si te scutesc de un efort. numai ca o sa fii putin ametit de la anestezie.

Edited by empathy
Link to comment
Share on other sites

benny, imagineaza-ti cum ar arata piticul tau facut felii julien sau rondele. sange peste tot.super imagine. du-te si fa-ti o poza asa si puneti-o la avatar, ca sa arati cat de tare esti.

nu esti amuzanta, cred ca sa ajuns prea departe cu topic-ul asta, ar trebui sters

ps:scuze celor care i-am jignit sau ceva, si tie empathy

Link to comment
Share on other sites

mi-e scarba de mine ca m-am coborat la asemenea nivel sa iti raspund.

E un forum draga, nu e viata reala, stiu ca tu esti obisnuita sa stai la nivelul buricului, sa dai cu barbia in oute, stai linistita nu te judec pentru ce bagi si unde bagi!

Aaa, nu imi implica mama ca nu e politicos, mi-ai demonstrat ca esti mult mai nesimtita decat mine, probabil ai ceva cu barbatii din cauza penisurilor vazute de aproape si simtite in gurita ta dulce si suava, ti-au spus ca te iubesc si sa le-o sugi si tu ai crezut, saracuta de tine, ar trebui macar sa iti imiti mama si sa ceri bani inainte sa o sugi.

Link to comment
Share on other sites

de supt o suge ma-ta. du-te si verifica, benny cu b de la bou prost care habar n-are cu cine vorbeste. si pt. ca mai proasta as fi eu daca as continua sa citesc tampeniile tale, te bag in p**da ma-ti si cu asta basta. ca sa ma atingi doar ar trebui sa platesti cu propria-ti viata, asa ca te astept.

Edited by empathy
Link to comment
Share on other sites

de supt o suge ma-ta. du-te si verifica, benny cu b de la bou prost.

neah, mama nu se atinge de carne, daca era un praz ceva atunci probabil(e vegetariana), hai zi si noua ce tarif ai, cat ceri pentru o muita, hai draga

ps: stiu de ce stai pe forum si nu esti sub un barbat in momentul asta, ca esti prea idioata si urata ca sa fii fututa, hai recunoaste ca iti place sa iti dau cu ea pe la gurita si te las in pace

Link to comment
Share on other sites

Private Message: nu te inteleg

Today, 09:02 PM

benny_loppa

ElGriffin

Cultul betivilor

Join Date: Feb 2008Posts: 1,646Rep Power: 5

nu te inteleg

--------------------------------------------------------------------------------

ar trebui sa te doara undeva ce iti spun pe forum, nu te mai impacienta asa de tare si trateaza cu indiferenta totul, e doar un forum, nu trebuie sa pui la suflet

__________________

I’ll be the GOD amongst monsters

Link to comment
Share on other sites

Private Message: nu te inteleg

Today, 09:02 PM

benny_loppa

ElGriffin

Cultul betivilor

Join Date: Feb 2008Posts: 1,646Rep Power: 5

nu te inteleg

--------------------------------------------------------------------------------

ar trebui sa te doara undeva ce iti spun pe forum, nu te mai impacienta asa de tare si trateaza cu indiferenta totul, e doar un forum, nu trebuie sa pui la suflet

__________________

I’ll be the GOD amongst monsters

cacat, am doar 5 puncte rep :|

ps:esti zdreanta la faza asta, eu am incercat sa fiu ok si tu o arzi gen dan diaconescu, esti proasta si am incheiat discutia cu tine

ps1:sunt sensibil din fire de aia ti-am dat pm-ul;;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...