Jump to content
Teakroy

Femeia visurilor

Recommended Posts

Credeti ca se merita sa faci orice pentru o femeie care nu da 2 bani pe tine?Ma refer daca ea sta la 300 de km are rost sa mergi la ea?Sau mai bine nu?Vreau o parere

Ma refer simt ca ea ar fi aleasa inimi mele, in trecut am stat cu ea si a fugit cu altul fara sa zica ceva ca merge ,ma tot intreb sa las totul in urma,acum nici macar nu am reusit sa o conving sa ma sune sau sa vina inapoi totusi imi da pupici doar si cam atat pe mess.Inima imi spune ceva ,iar mintea imi zice ca poate oricand sa se arunce in brate la altul.

Link to comment
Share on other sites

ce varsta ai? nu pot crede ca exista oameni atat de naivi incat sa fie prostiti de n ori pe fata cu acelasi lucru

@nytro: nu fi ironic ca o sa ia orice in serios, genul lui de oameni se agata de orice numai sa riste iar

Am 21 de ani.

Link to comment
Share on other sites

Cine fura azi un ou, maine va fura un bou. Parerea mea e sa stai chill, femei sunt destule.. :) iti spun din experienta proprie, am avut de la fata cu relatie de 6 ani, la o iubita maritata cu acte si toata tevatura... totul tine de caracter, daca te-a ars o data si te-a lasat cu ochii in soare, o sa te mai arda cu proxima ocazie. SAU poate a fost o greseala faptul ca s-a tirat cu altu si te-a lasat amanet, totul depinde de cum vezi tu situatia :) NU trage de unde nu este, o sa te amagesti singur... Bafta :)

Link to comment
Share on other sites

nu frate..nu mai sta dupa ea. fixeaza-ti asta in cap...esti pisda sau barbat ? daca nu poti ia niste tribulus de la farmacie sau de pe net si poate te va ajuta sa fi mai rau ;)

mai ales ca a fugit cu altu...eu zic sa o lasi balta...esti constient ca daca nu a mers din prima..din a doua nu merge deloc

Link to comment
Share on other sites

nu frate..nu mai sta dupa ea. fixeaza-ti asta in cap...esti pisda sau barbat ? daca nu poti ia niste tribulus de la farmacie sau de pe net si poate te va ajuta sa fi mai rau ;)

mai ales ca a fugit cu altu...eu zic sa o lasi balta...esti constient ca daca nu a mers din prima..din a doua nu merge deloc

De acord ,nu am nevoie de medicamentatia ta.

Cine fura azi un ou, maine va fura un bou. Parerea mea e sa stai chill, femei sunt destule.. :) iti spun din experienta proprie, am avut de la fata cu relatie de 6 ani, la o iubita maritata cu acte si toata tevatura... totul tine de caracter, daca te-a ars o data si te-a lasat cu ochii in soare, o sa te mai arda cu proxima ocazie. SAU poate a fost o greseala faptul ca s-a tirat cu altu si te-a lasat amanet, totul depinde de cum vezi tu situatia :) NU trage de unde nu este, o sa te amagesti singur... Bafta :)

MS mult!Perfecta dreptate

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...