Jump to content
wildchild

Book section

Recommended Posts

de acord. Nu cred ca se va face. Parca s-a mai discutat. Sau daca se face ar fi mai bine intitulat "materiale de studiu"; de exemplu eu am multe ppt-uri de ASM, si pe langa asta alte executabile de incercare(test). Problema asta a cartilor e mai complicata. Cel mai bine ar fi sa stearga toate tutorialele si sa se inceapa sa se urce ceva de calitate.(cel putin ala "cum sa vezi filme in paint" e de toata jena). Se pot alege moderatori care sa aiba grija de categoria asta, exact cum sunt si pt celelalte. Dar ca de obicei, vorbe in vant si nimic concret.

Link to comment
Share on other sites

subscriu; cred ca Begood este cel mai in masura sa organizeze asta, pe principiul unei programe scolare, fiinca are experienta, si stie care sunt pasii de urmat, ce trebuie invatat, ca si baza teoretica.Deasemenea, dupa insusirea cunostiintelor de baza, in clasa superioara, ar putea preda Begood, Nytro, Sulea, loki, daatdreaq, fiecare cu specializarea lui (Beegopd&Nytro programare, criptare, decriptare, algoritmi, sulea asm, Loki grafica, Daatdreaq despre antreprenoriat, etc), si mai sunt multi altii; fac abstractie de Jones, care este omu care a spart multe, da nu si-a spart (futut) colega de banca, sau daca a spart-o, nu a spus, insa ne va spune, sunt convins, insa nu va spune si profei...aia de a auzit! (citisem mai de demult, pe un blog dracovenia asta)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...