Jump to content
say3er

Interviu Cheloo - Observator Antena1

Recommended Posts

imi bag pula in voi de sclavi.Sariti ca niste pizde la pula.

Imi bag pula in toti copii astia de pe rst care se cred mai destepti,sunteti niste sclavi,aveti tupeu sa o dati parte in parte ? bagami-as pula in voi de romani prosti.

Muriti in iad.

Edited by say3er
Link to comment
Share on other sites

*copiii

*baga-mi-as

*ardeti in iad (ca ajungi in iad trebuie sa fi deja mort si judecat provizoriu dupa dogma ortodoxa)

N-am nimic cu tine dar e bunicica injuratura.

Cat despre videoclip nu stiu, nu m-am uitat si nici nu cred ca o sa ma uit.

Nu te mai crede destept,scoti niste cuvinte pe care le-ai cautat pe dex online si cu iad-ul..ai cautat pe google.

Mi-e scarba si nu o sa mai dau nici un comm pentru unii ca voi,nici nu ma interesaza ce scrieti pentru ca sunteti orbi frate..nu am ce sa mai spun...cheloo v-ar fi impuscat in cap pe voi primii (vorbesc de astia care comenteaza aiurea) .

Nokia pe tine nici nu te bag in seama.

Sony..nici pe tine nu te bag in seama

Edited by say3er
Link to comment
Share on other sites

Nu te mai crede destept,scoti niste cuvinte pe care le-ai cautat pe dex online si cu iad-ul..ai cautat pe google.

Mi-e scarba si nu o sa mai dau nici un comm pentru unii ca voi,nici nu ma interesaza ce scrieti pentru ca sunteti orbi frate..nu am ce sa mai spun...cheloo v-ar fi impuscat in cap pe voi primii (vorbesc de astia care comenteaza aiurea) .

Nokia pe tine nici nu te bag in seama.

Sony..nici pe tine nu te bag in seama

Nu ai nevoie de google si de dictionare online sa poti scrie cat de cat corect si sa ai putina cultura generala... tot ce am scris eu acolo puteai sa stii lejer daca nu chiuleai in generala. Si daca ai fi citit alte post-uri scrie de mine, ai fi stiut ca nu am descoperit scrisul corect prin dictionare online doar ca sa iti trollez tie post-ul, ca sa ma poti acuza de asa ceva. E internetul, pot sa ma dau cat de desteapta am eu chef, mai ales daca am si cunostintele necesare sa fac asta, asta nu e viata reala, nu te mai stresa atat.

Iar la faza cu Cheloo m-ai dat gata, ai cumva 14 ani si Cheloo e eroul tau (wtf tipul probabil nici nu stie ca existi si pariez ca nici nu-l intereseaza prea tare sa afle)?! Nu am putut niciodata sa-i inteleg pe cei care isi fac eroi din vedete, ce fac ei pe scena o fac pentru ca asta le este slujba, asa isi castiga existenta. Daca exprima o idee care tie iti place, si ti se pare ca se potriveste cu modul tau de gandire, atunci super, fii fan, dar nu te astepta sa vedem toti lumea prin ochii tai (fiecare am avut experiente diferite in viata care ne-au format o personalitate unica. Ce ti se potriveste tie poate nu mi se potriveste mie, caz evident aici, pe mine nu ma prea intereseaza Cheloo ca eu ascult rock, asta nu insemna ca artistul din videoclip, Cheloo, nu are muzica buna, ci pur si simplu ca nu este ce imi place mie sa ascult).

Ne faci orbi, sa inteleg ca tu ai vrut sa exprimi o filosofie cruciala pentru omenire cu videoclipul ala si noi suntem prea limitati sa o intelegem, din nou iti zic, fiecare cu filosofiile de viata personale, nu sunt obligata sa am aceleasi idei ca si tine.

Nu mi-am baut cafeaua de diminineata si imi e prea lene sa iti corectez gramatica, dar daca vrei neaparat, da un pm si revin cu un edit.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...