Jump to content
yceman

Am adus din nou Laptop`uri

Recommended Posts

preturile sunt negociabile ;)

si imi rezerv preturile astea pentru ca stiu de vand si nu vand ciurucuri sa ma grabesc sa le dau ;) .

Am mai avut la astfel de preturi si le-am dat deci nu imi fac griji de clienti. Cine vrea sa cumpere si are bani va sti ce sa faca.

Nu vreau sa va fac sa va simtiti prost dar stiti cum arata 1000 euro in mana ?

Link to comment
Share on other sites

preturile sunt negociabile ;)

si imi rezerv preturile astea pentru ca stiu de vand si nu vand ciurucuri sa ma grabesc sa le dau ;) .

Am mai avut la astfel de preturi si le-am dat deci nu imi fac griji de clienti. Cine vrea sa cumpere si are bani va sti ce sa faca.

Nu vreau sa va fac sa va simtiti prost dar stiti cum arata 1000 euro in mana ?

auzi la el daca am vazut 1000 euro in mana:)) de aceea ai pus preturile astea? ca sa te vezi cu 1000 euro in mana?:))) Impuscate si gata!

Link to comment
Share on other sites

preturile sunt negociabile ;)

si imi rezerv preturile astea pentru ca stiu de vand si nu vand ciurucuri sa ma grabesc sa le dau ;) .

Am mai avut la astfel de preturi si le-am dat deci nu imi fac griji de clienti. Cine vrea sa cumpere si are bani va sti ce sa faca.

Nu vreau sa va fac sa va simtiti prost dar stiti cum arata 1000 euro in mana ?

Haide ma ma lasi?

Ai prins si tu 5 prosti in viata ta care ti-au dat banii aia pe ce vinzi tu si repede te-ai simtit mai bine crezand ca e ok si ca ai dreptate.

Ei bine nu e asa, ia mai intereseazate, ai preturi MARI si PUNCT. Intelegi tu?

Garantia e sfanta, mai ales la modelele care le vinzi tu, nu te mai umfla in pene ca mai sunt si altii pe aici care se pricep mai bine si stiu ce cacat mananca.

Si da bai becali stim cum arata 1000 de euro in mana, altii stiu si mai mult, cu fraza asta nu ai subliniat decat ca esti un agarici.

Preturi negociabile? hai sa negociem, ca mai mult de 1 milion bat pariu ca nu lasi, ca esti scartar.

Ba, la urma urmei vindei cu 10000 de euro bucata, mi se rupe mie, a vrut lumea sa iti atraga atentia si sa te invete de bine, ca ai preturi prea mari pentru ce vinzi. Ca tu mizezi pe faptu ca prinzi prostu si iti da cat ceri, partea a 2 a .

Sictir, sanatate si spor la vanzare, im done.

Link to comment
Share on other sites

@yceman, frate nu te da tu in spatiu cu afirmatii de gen "stiti cum arata 1000 euro in mana" ca nu cred ca esti tu ala cel mai bogat si ala care invarte lumea, eu fac ce faci tu acum de mai bine de 8-10 ani(...) si iti zic din experienta ori ai ai un noroc chior sa prinzi doar papagali care nu stiu cum se mananca ori ai tu un fler aparte de reusesti sa vinzi la preturile alea astronomice.

Link to comment
Share on other sites

daca nu ai observat preturile se negociaza ;) in functie de cat de serios e clientu

felicitari care mai faceti $ pe aici grupa mare dar multi sunt copii de 15 ani care se dau de 28 si mari afaceristi si hackeri...stiti bine ce podoabe se ascund aici

UPDADTE PRETURI...am lasat intre 50-100 euro. Preturile sunt tot negociabile

Edited by yceman
Link to comment
Share on other sites

Fara suparare Fitty

Tin la pret deoarece sunt noi. Nu prea stau eu pe loc sa stiu cat se vand pe sub mana sau la mana 2`a. M-am uitat pe site-uri care vand telefoane noi. De exemplu 123gsm .. si e la 15 mil. Si tot nou acelasi drac..

Plus de asta ...mereu o sa las la pret la orice aduc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...