Jump to content
cyy

O scurta "introducere"/prezentare

Recommended Posts

Sal si bine v-am gasit!

Un prieten mi-a aratat forumul si il vazusem anterior pe net, gen " hacked by RST " sau na.. :) chestii de genul.

Am undeva intre 15 - 30 de ani , cunosc limbajul php moderat , mysql incepator , html moderat , css incepator.

Practic am venit pe acest forum sa invat lucruri noi care sa-mi foloseasca in diferitele chestii pe care le fac, si la randul meu sa ii ajut pe restul prin cunostintele mele adunate in cativa ani buni de internet,daca e cazul.

Tin sa precizez ca sunt si multe alte "chestii" pe care pot sa le fac dar nu ma pot pronunta pentru ca nu e cazul , momentan , atunci cand va fi si voi putea ajuta pe cineva, voi ajuta cu cea mai placere !

Sunt deschis la orice fel de subiect "online", orice domeniu.

Sper sa nu ma cert cu prea multa lume pe aici, sunt calm si nu suport prostii si cei ce sunt aroganti fara nici o "baza" sau copiii care vor sa sparga un AIDI si na.. pierd timpul valoros al unor persoane dp aici ;).

I hope we're gonna get along :) Have a fucking wonderful day.

Link to comment
Share on other sites

Skiddie, cand o sa ne intalnim cu o situatie in care voi fi nevoit sa-ti arat , cu cea mai placere , ok ?

App am vreo 12... se vede, nu ?!

Re-editez: uite cum facem , daca chiar te intereseaza viata mea asa aiurea ,

iti dau icq/skype/yahoo/msn meu , unul din ele... si discutam acolo daca e ceva de discutat!

Edited by cyy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...