Jump to content
visan15

Vrei un Job in timpul LIBER ?? AICI E SOLUTIA !

Recommended Posts

Este vorba de firma ****? daca da, este ilegal ceea ce faci, cautand persoane online care sa te ajute :) si vei fi dat afara si tu si prietena ta si cei bagati de tine, din firma, si veti avea de platit si daune, cretinilor.

Am cautat persoane ca voi saptamani intregi, si in fiecare zi plecau 1/2 din firma din cauza asta, te-as sfatui sa fi mai atent pe viitor, daca e ceea ce cred eu, daca nu e ceea ce cred eu, si vorbesc cacaturi, iti urez bafta :)

Edited by p3tru
hobby
Link to comment
Share on other sites

DACA AM GRESIT SECTIUNEA ROG UN MODERATOR SA MUTE LA SECTIUNEA CORESPUNZATOARE !

Salut . De curand am fost invitat de o prietena intr-o afacere de TIMP LIBER si mi sa parut foarte TARE din 2 puncte de vedere :

1. MUNCESTI 8-10h / saptamana

2. POTI castiga foarte multi bani ( depinde de tine ! )

Afacerea consta in PLAN MARKETING .

Dc am facut acest TOPIC ? :

Pai in afacerea asta iti poti face echipa prin care cu ajutorul echipei creata iti DUBLEZI de N-ori suma LUNARA ( depinde de membrii echipei )

Asa ca sunt in cautare de MEMBRI pentru echipa ( noi ii numim PARTENERI deoarece in aceasta afacere nimeni nu are un asa zis "SEF" )

Caut persoane care sunt din BUCURESTI .

Intrebarea des intalnita !!! :

Despre ce este vorba ?

Treaba este ca eu NU va pot raspunde la aceasta intrebare din urmatorul MOTIV :

Si eu sunt la inceput si nu DORESC sa va informez GRESIT pentru a va face o idee GRESITA.

---------------------

Daca sunteti interesati sa vedeti despre ce este VORBA imi dati PM cu nr telefon sau va dau eu NR meu pentru a stabili o INTALNIRE la birou pentru a va prezenta o persoana cu EXPERIENTA PLANUL ( detaliile despre afacere ! )

ATENTIE :

NU trebuie sa aveti neaparat 18 ani !.

Multumesc !

@ Scz pentru greselile de scriere !

besi, cacatule de aici...

daca ai fi un angajat la o firma serioasa/part-time/etc,

nu ai scrie abrevieri de chat...cum ar fi " scz, sal, etc "

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...