Jump to content
1749

vreti schimbarea regulamentului ?

vreti schimbarea regulamentului?  

84 members have voted

  1. 1. vreti schimbarea regulamentului?



Recommended Posts

Dupa lungi discutii contradictorii ne-am hotarat sa ne intalnim si sa discutam aceasta sugestie, am discutat cu toti adminii inclusiv cu Nemesis care a facut regulile, si suntem deschisi la o sugestie din partea ta. Gata cu curvareala si caterinca, daca reusesti sa ne convingi fata in fata ca regulile trebuiesc schimbate, asa se va intampla. Pe forum se pot interpreta multe.

Link to comment
Share on other sites

penis-nose.jpg?w=455&h=341

=)) criminala poza

curva e ma-ta crapati-as teasta de prostu dracului.vino sa imi zici ca-s curva in fata ca direct la morga te bag cu tot cu ma-ta care te-a facut. prostu dracului. daca ai coaie vino si zi-mi in fata nu ca lasul in spatele unui PC, in mortii ma-ti.schimba-mi la loc usernameul.te-as bate de te-ai pisa pe tine.

Eu sunt o femeie educata, ma fraiere!

Eu sunt o doamna! Ce p**a mea?!

Sunt genul de femeie pe care tu n-o s-o poti avea niciodata!

Si stii de ce? Pentru ca sunt perfecta!

Eu sunt perfecta... iar tu, un labagiu de cacat! Asta esti!

De fapt va urasc pe toti! Mi-e o scarba de toti...

De ratati, de imbecili imputiti, ca mi-ati distrus viata!

Cu vor'... pupa-m-ati in,,c*r sa ma pupati de-de-de... de imputiti!

Mi-ati distrus viata cu vorbele voastre mincinoase, cu pipaielile voastre libidinoase, cu

tandreturile voastre de cacat!

Cacat cacacios ce esti!

Aia e`... ' tutzi piz*a mamii voastre de barbati!

Toata lumea o arde la caterinca cu tine si tu pui botu :))

Edited by devacanta
Link to comment
Share on other sites

subscriu wav3, incepe un idiot sa injure si dupa prind papagalii curaj, chiar daca ar fi fost un om cum spuneti voi nu e datoria nimanui sa critice aiurea dar bine, pe aici media de varsta o fi de 15-20 ani, pubertatea inca e in top, banuiesc ca sunt lucruri mai bune de facut in viata decat injurat strainii pe net

subscrii ai? :))

Link to comment
Share on other sites

Ia uite frate ce am pierdut :(

Incearca sa dovedeasca ca nu toate femeile sunt proaste prin exemplificarea prostiei 0_o

Asta merita Hall of Fame la Cele mai penale posturi.

sa nu mi zici ca pe tine te a cacat Einstein exact cand si a dat seama ca e=mc2? fi ti ar indienii de ras

Edited by SnaK3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@1749: Aici marea majoritate sunt de gen masculin, fetit-o! Niciodata nu poti arata tu ceva printre ei, esti tare ca esti in camera la tine? daca ne-am intalni intr-un bar sau pe strada toti astia care vorbiti in topic? Iti zic eu ca nici nu ai veni, copilita de 15 ani ce esti! Esti tare ca iti dau astia atentie? Cine te crezi tu pana la urma? Abea ti-sa deschis pizda si esti "cool" vrei sa intebunesti baietii, sau nu te gandesti si invers, ca ei se "lasa" inebuniti de tine doar ca sa te futa! Poti sa fi tu zana maseluta ca tot la pula o sa ramai! Esti vre-una de prin ferentari si ti-ai tras prieten: epilat, cu decolteu, unghiile cu lac? Vezi-ti de ale tale si nu mai incerca sa schimbi ceva la 15 ani ca te ia lumea la pula! asteapta pana iti dau toti dintii calumea ca sa poti vorbi!

Succes,

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@User Name!: De acord,marea majoritate de pe acest forum sunt de gen masculin insa, sper sa nu fie toti la fel de idioti ca tine.Lasa-le dracului de cratime daca nu esti in stare sa le folosesti.Si pe langa asta te mai dai si mare cocos,de asta te-am facut idiot,defapt nu te-am facut eu da ma rog...S-a gasit cine sa-i faca morala:un analfabet.Nu stiu ce vreti sa aratati prin atitudinea asta ca acum ati coborat din copaci,ca traiti langa un picior de pod sau ce?La asta suntem campioni:sa debitam prostii,ineptii si sa dam din gura mult,prost si fara rost.De asta e tara asta in rahat si tot de asta nu va iesi niciodata din el: pentru ca avem o mentalitate de rahat,si subliniez RAHAT.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu am nimic cu nimeni.

Nu sunt misogin, am prietena, nu am de ce sa fiu frustrat, consider ca multe fete sunt ok, le respect etc. etc.

DAR

Vreau sa vad o singura fata care intr-adevar sa ma impresioneze cu cunostintele/faptele ei legate de securitate.

Si nu tine cu fetele gen Kristina Svechinskayar care se folosesc de troieni sa obtina informatii. Si vor sfarsi pana la urma in mod tragic in puscarie ca multi cretinoizi care fac cacaturi fara sa gandeasca. E o lume in care nu-ti permiti sa gresesti.

E un forum de securitate iar pana acum fetele ca activitate au fost cantitate neglijabila.

As intelege daca aceasta lipsa de activitate s-ar datora unor motive intemeiate. Asa cum au multi oameni de pe forum care nu vor sa iasa in evidenta cu anumite lucruri pentru ca asta ar semnifica un dezavantaj major pentru ei. Dar nu e cazul fetelor.

In consecinta nu vad de ce ar primi privilegii suplimentare.

Si asa e un forum in care lumea abia asteapta sa calci gresit ca sa te ia la pula. M-am obisnuit cu el asa de 3 ani si ceva de cand sunt aici. Asta e farmecul lui.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...