Jump to content
1749

vreti schimbarea regulamentului ?

vreti schimbarea regulamentului?  

84 members have voted

  1. 1. vreti schimbarea regulamentului?



Recommended Posts

horia, IDul meu il gasesti pe forum aici. l-am facut public, nu trebuie decat sa cauti putin. dar te avertizez ca n-am chef de combinatii cu nimeni.asa ca degeaba il ai.sorry.a, si cei care votati nu va provoc sa vorbiti si in viata reala cum ati vorbit aici pe forum, asta ca sa vedeti rezultatul.nu spun ca eu nu am injurat, dar m-am oprit.

Edited by 1749
Link to comment
Share on other sites

:) am primit atentie si asa am castigat dreptul de a cere ceva.uitati-va la cate persoane urmaresc threadul asta.nu mai comentati aiurea, daca nu va convine o regula aveti ocazia sa va spuneti parerea.daca nu sunteti in stare de altceva decat sa jigniti atunci taceti mai bine ca oricum pe mine ma doare in cot de ce spuneti.daca nu vreti schimbarea regulamentului votati nu si atat, mai trebuie sa demonstrati si cat de nesimtiti sunteti ? Edited by 1749
Link to comment
Share on other sites

1749
Registered user
Bautor de gin

Join Date: Jun 2011

De ce dracu' numa astia noi vor schimbari de regulament? Sa propuna schimbari de regulament liderii forumului, de vor. Sa propuna schimbari de regulament cei care au infiintat forumul, de asemeni, daca vor.

Mereu se gasesc de-astia care au doua-trei luni pe forum, ca ar trebui sa se schimbe regulamentu', pentru ca nu le place starea curenta.

Cui nu-i convine sa plece!

Hm... cred ca ar trebui interzise atacurile la regulament.

Inca o data: Ori accepti regulile, ori pleci!

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
cred ca ar trebui interzis atacul la persoana, regulamentul nu a fost atacat. noi sunt utilizatorii veniti de cateva saptamani, zile etc. REGULILE SUNT FACUTE CA SA FIE INCALCATE.

Daca inveti sa vorbesti logic si fara prostii de-ale tale cu masturbari & shit, o sa primesti atentia pe care o vrei si nu o sa se mai ia nimeni de tine.

Link to comment
Share on other sites

:) am primit atentie si asa am castigat dreptul de a cere ceva.uitati-va la cate persoane urmaresc threadul asta.nu mai comentati aiurea, daca nu va convine o regula aveti ocazia sa va spuneti parerea.daca nu sunteti in stare de altceva decat sa jigniti atunci taceti mai bine ca oricum pe mine ma doare in cot de ce spuneti.daca nu vreti schimbarea regulamentului votati nu si atat, mai trebuie sa demonstrati si cat de nesimtiti sunteti ?

Atentie primesc si animalele de companie dar asta nu inseamna ca au dreptul de a cere schimbarea constitutiei.

Link to comment
Share on other sites

Am cunoscut ?i cunosc destule femei de?tepte, demne de laud?, cu scaun la cap ?i cu onoarea la locul ei.Cine î?i imagineaz? c? orice femeie se coboar? la nivelul de curv? se în?eal? amarnic.Curvele constituie majoritatea la fel cum prostia este majoritar? la noi în ?ara; este prostesc s? generaliza?i.În ceea ce prive?te urâ?enia, nu conteaz? a?a mult atâta vreme cât iube?ti o persoan?.S? nu uit?m c? acei ce zic de al?ii "e?ti urât/?" nu s-au uitat bine în oglind? înainte s? deschid? gur?.Cât despre tine 1749, încerci s? schimbi jungla asta complet, lucru cam greu de realizat având în vedere ideologiile miticilor ?stora.Caut? în?elegere în alt? parte, aici nu o s? g?se?ti decât înjur?turi.De ce?C?-s neferici?i ?i a?a vor fi mereu din punct de vedere spiritual to?i ??tia care sar cu gura.

Link to comment
Share on other sites

@1749 In primul rand acesta este un forum de securitate IT! Forum - Locul ala in care se strang persoane si discuta despre un interes comun. Securitate - in cazul nostru, subiectul forumului. Ok pana aici?

Pentru o comunitate de hacking regulile scrise aici: http://rstcenter.com/forum/26475-post1.html cred ca sunt de bun simt.

Daca te uiti mai atenta o sa observi ca regulile se termina la punctul 25. Ce urmeaza dupa sunt doar niste sfaturi(NU REGULI) pentru a evita eventuale neplaceri. Asa ca si un exemplu ia in considerare threadul acesta si vezi cate pule in gura ti-ai luat de la alti useri deoarece ai ignorat acel SFAT.

Si da, femeile sunt proaste si curve. Cu toate acestea femeile care arata bine sunt binevenite.

Asta e scrisa de un administrator, e parerea lui. Daca ai ceva de impartit vorbeste cu el direct si nu incerca sa schimbi o regula care practic e inexistenta.

Suntem peste 50 000 de persoane inregistrate pe forum si fiecare are modul lui de gandire. Eu cel putin nu consider ca femeile sunt proaste si curve. Aceasta conceptie vine din cauza diferentei dintre noi. Baietii folosesc mai mult emisfera stanga a creierului (emisfera responsabila cu logica), femeile folosesc mai mult emisfera dreapta (sensibilitate, arta etc...). Asta inseamna ca un baiat ia mai mult decizii bazandu-se pe logica iar o femeie ia mai mult decizii bazandu-se pe ceea ce simte. Cand o femeie ia o decizie bazandu-se pe sentimente unui baiat poate ca acea decizie sa ii para ilogica, deci stupida. Avand mai multe experiente de genul acesta baiatul considera fata ca fiind proasta. Ideea de curva apare la fel, prin generalizare.

Esti altfel? DOVEDESTE!

Sper ca ai inteles!

Ai cateva luni pe acest forum dar nu cred sa fi vazut un post de al tau prin care sa ajuti pe cineva sau comunitatea cu ceva. Nu poti pretinde o schimbare atat timp cat nu ti-ai castigat respect in aceasta comunitate.

Link to comment
Share on other sites

Am cunoscut ?i cunosc destule femei de?tepte, demne de laud?, cu scaun la cap ?i cu onoarea la locul ei.Cine î?i imagineaz? c? orice femeie se coboar? la nivelul de curv? se în?eal? amarnic.Curvele constituie majoritatea la fel cum prostia este majoritar? la noi în ?ara; este prostesc s? generaliza?i.În ceea ce prive?te urâ?enia, nu conteaz? a?a mult atâta vreme cât iube?ti o persoan?.S? nu uit?m c? acei ce zic de al?ii "e?ti urât/?" nu s-au uitat bine în oglind? înainte s? deschid? gur?.Cât despre tine 1749, încerci s? schimbi jungla asta complet, lucru cam greu de realizat având în vedere ideologiile miticilor ?stora.Caut? în?elegere în alt? parte, aici nu o s? g?se?ti decât înjur?turi.De ce?C?-s neferici?i ?i a?a vor fi mereu din punct de vedere spiritual to?i ??tia care sar cu gura.

"este prostesc s? generaliza?i" -> "De ce?C?-s neferici?i ?i a?a vor fi mereu din punct de vedere spiritual to?i ??tia care sar cu gura."

Iubirea zici..Tu te simti bine cu una ca draku linga tine prin park?

Link to comment
Share on other sites

M2G da tu te crezi diferit de prostii care m-au injurat pana acum? sau ce trebuie sa dovedesc? nu trebuie sa dovedesc nimic nimanui. n-am nevoie de respectul la o mana de prosti. cine se respecta ma respecta. restul nu conteaza, sunt niste deseuri. chiar credeti ca oamenii inteligenti si cu bun simt accepta gunoaie nesimtite care nu se pricep la altceva mai bine decat la atac la persoana? dovediti voi ca nu sunteti prosti, dar multi( ma refer la cei care au votat nu ).daca rezultatul pollului va fi nu asta va fi egal cu sunteti prosti, dar multi. va fac la argumente intr-o clipita, poate pentru ca nu sunt proasta si unora nu le convine.

Edited by 1749
Link to comment
Share on other sites

In primul rand eu nu te-am injurat. Da?

Respectul se castiga. De ce as respecta pe cineva care intr-o comunitate de hacking face doar trolling? Iti mai repet inca o data ca asta e comunitate de securitate IT sau ai inteles din prima?

Cine nu te respecta sunt deseuri, rebuturi, prosti, etc...? Interesant.

Ce trebuie sa dovedesti? Nu trebuie sa dovedesti nimic nici mie si nici restului comunitatii. Daca iti place sa discuti despre IT fa asta si nu are nimeni treaba cu tine. O sa fi chiar foarte apreciata ca si femeie care e pasionata si interesata de IT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...