Jump to content
keenzo

liberty reserve! help!

Recommended Posts

Salutare ! Vreau sa imi cumpar niste socksuri, de uk,neaparat,am gasit sa iau de pe vip72,aproximtiv 40$ unlimited timp de 1 luna de zile! problema mea este ca ,daca vreau sa cumpar,ei accepta plati prin liberty reserve,mi-am facut cont pe liberty reserve,dar cum imi depun 40$ in contul de liberty reserve,ca sa pot plati pe vip72?? poate ca e banala intreabarea dar nu le am cu platile online,era mai de preferat sa cumperi direct cu,cardu,era mai accesibil dar nu am gasit!

Link to comment
Share on other sites

m-am uitat pe acolo,au comisioane destul de mari plus ca unele nu accepte transfer de minim 100$,eu am nevoie doar de 40$ in contu de lr ca sa pot plati pe vip72. tu ce exchange ai folosit,si sa nu aiba comision asa de mare? si sa fie plata cat mai simpla,gen transfer bancar!

Link to comment
Share on other sites

vip72 are socksuri proaste ... cal mai usor e sa te duci sa cumperi un paysafecard iar apoi cauti exchanger PSC to LR si poti sa schimbi ce valoare vrei u .. daca ai nevoie de exchangeri poti sa imi dai un PM si iti dau eu. Pt informatii despre paysfecard intra pe siteul lor si vezi de unde poti cumpara din RO

Link to comment
Share on other sites

salut uitati aici un mic site de sock-uri Socks24 nu va mai chinuiti atat am si eu un cont de lr dar nu stiu ip-ul pe care este facut merge sa fac ceva ??

free sa folosesti tu .

admin.soxx.biz
super-socks.com
vip72.com
My-Proxy.com
5socks.net
Rapidsocks.com
Socksproxylists.com
Socks-5.com
Freeproxy.ru
AliveProxy.com

Link to comment
Share on other sites

salut invatama si pe mine cum schimb paysafecard in perfect money sau web money

urgent te rog

E printre primele tale posturi, ai si pretentia ca totul sa se faca "urgent". Mie imi suna a milogeala, esti milog cumva? Ai si inviat un topic vechi de 2 ani.

https://www.google.ro/#bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&fp=1c3ce670886c85b0&q=paysafecard+to+perfect+money&safe=off

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...