Jump to content
Maximus

rcs-rds usernames and passwords

Recommended Posts

Deschizi programu, apesi butonul, si te alegi cu 2 usere rds. Just like that!

Download :

Download rcs-rds.rar from Sendspace.com - send big files the easy way

Pass in PM

Screen :

rcsrds.png

Limit : 2 usere pe zi

In baza de date sunt 100 de usere, in functie de comentarii voi mai adauga(sau nu) usere.

+rep if you like it ;D

P.S. Admin, daca postu asta incalca vreo regula si/sau "pune in danger" site-ul, sterge-l.

UPDATE :

+100 adaugate / 3 usr pe zi

1/19/2012

Userele nu mai sunt bune. Logarea este filtrata acum la RDS si te va deconecta automat daca userul logat nu corespunde cu adresa de pe contract. Imi pare rau dar nu mai are rost sa mai adaug usere.

Closed!

Edited by Maximus
  • Upvote 5
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

hai ca-i ok,daca iti da sfaturi altii ce sa faci tu,in functie de ani de avere de ce mama- masi mai cauta ei pe aici, daca ai 1 an 2,3,4...etc gradinita,masterat,pune programul complect sau daca nu abtine-te. Ca useri sunt mai,<sau mai> ii penibil

Link to comment
Share on other sites

hai ca-i ok,daca iti da sfaturi altii ce sa faci tu,in functie de ani de avere de ce mama- masi mai cauta ei pe aici, daca ai 1 an 2,3,4...etc gradinita,masterat,pune programul complect sau daca nu abtine-te. Ca useri sunt mai,<sau mai> ii penibil

bro sunt nou si eu pe aici, am 3 posturi, fake email sender, Yahoo monitor si RDS-RCS.... asa ca orice sfat il iau in considerare.eu te inteleg, probabil il vrei si tu.

Am stat si am luat mai multe posturi la rand si cam asa merge treaba... dai la toti copiii programe de genu.. ar fi culmea maine sa vad in market ca se vind usere din prog meu =))

Link to comment
Share on other sites

ma bucur ca am spus ceva comic pt tine, dar vezi tu, mai spide....tu saracu nu prea le aii cu securitatea rds-ului si ce implica obtinerea unui user valid cu tot cu pass, si mai ales ce implica folosirea datelor de catre un user in afara locatiei contractuale.

ok, this is true :| sry for the above lines

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...