Jump to content
M2G

[RST] Mail Pwner V 1.0

Recommended Posts

nu va suparati...dar asta este un flooder cu contu de gmail....

tinta primeste 1 milion de mailuri ..sa zicem...dar le primeste de pe acelas cont...

tot ce trebuie sa faca este sa mearga la optiuni-spam....-block this adress...apoi contul de gmail o sa fie nefolositor...

este cumva cum am zis eu sau imi scapa mie ceva?

respect..

Link to comment
Share on other sites

deci o idee ar fii sa faci cateva canmpuri random de exemplu From: alex+$rand@yahoo.com

si de aici poti extinde la $rand la ahref etc . EX: $random.domenoi.com ( pentru cei care folosesc asta )

o alta idee ar fii cand dai mass send sa setezi si timpul dintre emaile , sa trimita 1 mail la 0.5 secunde de exemplu.

si mai am cateva idei daca tii se par astea interesante o sa le postez si pe alea

nu stiu java nu stiu cat este posibil asta dar eu am facut un sender in perl ( cu optiuniile de mai sus + altele ) si da roade desi inca este in teste.

EDIT: scuze pentru agramatisme dar sunt dupa jumate de sticla de absolut:))

EDIT: astia au postat la un topic din 2011 :))) acum am vazut , scz ca l-am luat in serios:)))

Edited by napoletanii
Link to comment
Share on other sites

Consider ca programul nu se ridica asteptarilor mele, ca este deprecated, ca nu are un design destul de bun si ca se poate mai bine. Pana cand o sa am timp sa fac o alta versiune, proiectul acesta e abandonat complet.

Intr-o versiune viitoare, daca o sa fie una, o sa fie totul rescris de la 0 intr-un stil mai profesionist.

Closed!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...