Jump to content
saddameu

Vand SADDAM`S CRYPTER | SCANNER | EXTENSION CHANGER | BYPASS KIS-AVG

Recommended Posts

unled11cupersistence.png

23644961.png

12304809.png

82281611.png

59381499.png

unled50eurocopy.png

Informations:

Extension Changer:

Website:

www.Saddam-Crypter.net (for new informations and updates)

Purchase:

PayPal:

6 Months Package

BuyNow.jpg

Lifetime Package

BuyNow.jpg

Liberty Reserve:

6 Months Package

LibertyReserve.gif

Lifetime Package

LibertyReserve.gif

Probabil ati auzit de crypter, probabil ca nu, eu sunt coderul, proiectul este in picioare de peste 1 an si vazand ca aici se cer crypter, m-am gandit sa-l vand si aici.

Normal, pentru straini pretul este de 35/60 euro dar avand in vedere ca noi nu avem salarii ca cei din afara, o sa-l vand aici cu 25, respectiv 50 euro.

Screen-urile nu sunt 100% updatate, vizitati website-ul.

Crypterul include si un tutorial in lb. engleza, dar pot ajuta prin teamviewer pe cei nestiutori.

Pt neclaritati si nelamuriri, simtiti-va liberi sa intrebati.

Fiind primul post, as vrea sa salut pe toata lumea.

Edited by saddameu
Link to comment
Share on other sites

Hmmm nu merge !!! De ce nu faci bah un tutorial ceva, serverul de Beast 2.07 nici macar nu il recunoaste nu mai scrie ca ar merge (should) cu "All Rats's" cele de Delphi/Pascal nu le bungheste, prefer Themida, KAV deja vede heuristic codul de crypt, explica mai bine ce produs vinzi nu cred ca nu stii...!

Edited by eth0
Link to comment
Share on other sites

Hmmm nu merge !!! De ce nu faci bah un tutorial ceva, serverul de Beast 2.07 nici macar nu il recunoaste nu mai scrie ca ar merge (should) cu "All Rats's" cele de Delphi/Pascal nu le bungheste, prefer Themida, KAV deja vede heuristic codul de crypt, explica mai bine ce produs vinzi nu cred ca nu stii...!

1.Crypterul include un tutorial

2.Nu ai de unde sa stii de pct 1 pt ca nu ai crypterul.

3.Crypterul trece de kaspersky 2011 si 2012 si cu startup on.

4.Nu mai vorbi daca nu esti in cunostinta de cauza.

5.Ms

Edited by saddameu
Link to comment
Share on other sites

si eu as vrea sa il cumpar da vad ca difera preturile aici ai postat cu 25 de euro iar la tine pe site cu plata prin LR ceri 50 pe 6 luni . deci cer dublu decat ai postat aici ... pot sa si intreb de ce ?

pt ca am specificat ca disccountu e valabil doar pt romani, si am preturile cu disccount aici rst, pe site-ul meu sunt pt straini preturile, oricum ne-am lamurit pe mess;)

Edited by saddameu
Link to comment
Share on other sites

1.Crypterul include un tutorial

2.Nu ai de unde sa stii de pct 1 pt ca nu ai crypterul.

3.Crypterul trece de kaspersky 2011 si 2012 si cu startup on.

4.Nu mai vorbi daca nu esti in cunostinta de cauza.

5.Ms

Cripteaza-mi te rog server-ul asta de proba, si posteaza-l aici sau trimite-mi pe PM, daca merge iti cumpar produsul daca refuzi inseamna ca ceva nu este in regula. Cu themida il criptez perfect pot sa iti dau dovada deci nu am ajuns sa cersesc criptarea unui server aici, doresc doar o proba. Mersi sper ca intelegi.

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

parola: rstcenter

Nu ai raspuns daca cripteaza pascal / delphi

Edited by eth0
Link to comment
Share on other sites

Cripteaza-mi te rog server-ul asta de proba, si posteaza-l aici sau trimite-mi pe PM, daca merge iti cumpar produsul daca refuzi inseamna ca ceva nu este in regula. Cu themida il criptez perfect pot sa iti dau dovada deci nu am ajuns sa cersesc criptarea unui server aici, doresc doar o proba. Mersi sper ca intelegi.

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

parola: rstcenter

Nu ai raspuns daca cripteaza pascal / delphi

nu dau crypturi free sa aiba cn sa-mi dea de lucru scanand pe virustotal si jotti, dak te documentai putin ai fi vazut ca dark comet de exm. e in delphi.Imi spui ce vrei matale sa cryptezi si eu iti spun daca e compatibil cu crypteru sau nu.

Cumpara-l, si iti faci cate crypturi vrei, daca nu, sa fii sanatos;)

Edited by saddameu
Link to comment
Share on other sites

@saddameu ma indoiesc ca tu esti coderul acestui crypter , ai luat si tu sursa cine stie de unde si ai modificat cate ceva la ea sa nu mai fie asa detectat si ce ai zis...hai sa fac ceva bani pe RST.

PS. Am si eu sursa crypterului si nu ma laud ca tine :)

s-o stapanesti sanatos, are 1 an vechime, mai uita-te si tu la diferente, am adaugat tzaspe mii de obtiuni de at si e schimbat in proportie de 90 % asa ca nu mai vorbii daca nu esti in cunostinta de cauza;)

Din cate vad unii nu merita nici macar discountu care le oferi.

Are threadul de vanzare de pe HF deschis de 2 ani,si inca are clienti.

Pe departe unul dintre cele mai longevive cryptere care le'am avut.

ms, pacat ca e atata ura peste tot, si e plin de trolleri care nu-si vad de viata lor si se baga fara sa aiba nici cea mai mica cunostinta de programare, dar deh, am vazut care e media de varsta pe forumuri si n-am cum sa le cer mai mult decat ii duce.

Link to comment
Share on other sites

nu dau crypturi free sa aiba cn sa-mi dea de lucru scanand pe virustotal si jotti, dak te documentai putin ai fi vazut ca dark comet de exm. e in delphi.Imi spui ce vrei matale sa cryptezi si eu iti spun daca e compatibil cu crypteru sau nu.

Cumpara-l, si iti faci cate crypturi vrei, daca nu, sa fii sanatos;)

Te-am intrebat daca fisierul care ti l-am dat se poate cripta.

Link to comment
Share on other sites

ai 40 de ani si stai pe net sa furi parole ? no ofence dar te scalzi in penibil amice

bai agarici mic, in primul rand nu am 40 de ani , dar nici nu sunt copil mic si prost ca tine si nu stau pe net sa fur parole ,asta o fac copii mici si retardati cum esti tu si pe deasupra nu inteleg de ce plm te bagi tu in seama ca m.ia la p..a ca probabil nici macar nu ai idee despre ce se vorbeste , dar vrei sa-ti faci posturi.......oricum deja s-a facut prea mul offtopic...si punct.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...